امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Saturday, 23 March , 2019
امروز : شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸ - 17 رجب 1440
شناسه خبر : 4683
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳ |

انتقاد شدید رضا رسولی مشکلات ترافیکی رشت در حد دیپلم ردی است / معاونت عمرانی شهرداری رشت سیاه چاله است

رسولی با انتقاد از عملکرد واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت بیان کرد: این واحد عملا هیچ اقدامی در راستای رفع مشکلات ترافیکی انجام نمی دهد و متاسفانه طرح های ترافیکی که به آن ارجاع می شود بی نتیجه باقی می ماند. پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : در یازدهمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و […]

رسولی با انتقاد از عملکرد واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت بیان کرد: این واحد عملا هیچ اقدامی در راستای رفع مشکلات ترافیکی انجام نمی دهد و متاسفانه طرح های ترافیکی که به آن ارجاع می شود بی نتیجه باقی می ماند.

پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : در یازدهمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت از تاخیر در راه اندازی مرکز کنترل ترافیک رشت به شدت انتقاد شد.

نائب رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت نیز با بیان اینکه دچار خلط مبحث شده ایم گفت: شهرداری موظف است نسبت به مشکلاتی که در سطح شهر وجود دارد برنامه ریزی نموده و طرحها و لوایح را به شورا ارسال کند.

رضا رسولی افزود: مشکلات ترافیکی شهر در حد دیپلم ردی است و ما در مبانی کار ترافیکی مانده ایم.

وی با اشاره به اینکه باید برنامه های شهرداری رشت در خصوص مباحث ترافیکی مشخص شود تصریح کرد: بعد از سالها انتظار طرح جامع ترافیک رشت با آن وضعیت تصویب شد و رشت از داشتن انبوه بر محروم گردید.

رسولی با انتقاد از عملکرد واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت بیان کرد: این واحد عملا هیچ اقدامی در راستای رفع مشکلات ترافیکی انجام نمی دهد و متاسفانه طرح های ترافیکی که به آن ارجاع می شود بی نتیجه باقی می ماند.

رسولی معاونت عمرانی شهرداری رشت را سیاه چاله نامید و گفت: شرایط به سمتی رفته که هیچ فردی تمایلی برای فعالیت در این حوزه ندارد.

نائب رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت با اذعان به اینکه متاسفانه شهرداری رشت در حوزه ترافیک تعطیل است افزود: در این حوزه همه چیز به فامیل بازی و پسر خاله بازی ختم شده و تا زمانی که تکلیف واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت مشخص نشود هیچ بازخورد مثبتی در این زمینه نخواهیم دید.

وی بیان کرد: وظیفه کمیسیون ترافیک شورا دادن طرح ترافیکی نیست و اینکار باید توسط واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت انجام شود.

رسولی با اذعان به اینکه شهرداری رشت باید طرحهای مناسب به منظور رفع مشکل ترافیک شهر ارائه کند بیان کرد: کم کاریهایی که در حوزه ترافیک در رشت انجام می شود خیانت است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد