امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Monday, 21 January , 2019
امروز : دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ - 15 جماد أول 1440
شناسه خبر : 101
  پرینتخانه » فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۰۹ |

بهنوش بختیاری ستاره محبوب سینما و تلویزیون طی دلنوشته ای در صفحه رسمی اینستاگرام خود،از پخش فیلم درباره آمنه به کارگردانی احمد عبداللهیان بلوچی در روزهای آینده خبر داد.

بهنوش بختیاری ستاره محبوب سینما و تلویزیون طی دلنوشته ای در صفحه رسمی اینستاگرام خود،از پخش فیلم درباره آمنه به کارگردانی احمد عبداللهیان بلوچی در روزهای آینده خبر داد.این دلنوشته که در آن تصویر بهنوش بختیاری و احمد عبداللهیان در کنار آمنه بهرامی منتشر شده و بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته حکایت از […]

بهنوش بختیاری ستاره محبوب سینما و تلویزیون طی دلنوشته ای در صفحه رسمی
اینستاگرام خود،از پخش فیلم درباره آمنه به کارگردانی احمد عبداللهیان بلوچی در روزهای آینده خبر داد.این دلنوشته که در آن تصویر بهنوش بختیاری و احمد عبداللهیان در کنار آمنه بهرامی منتشر شده و بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته حکایت از قطعی شدن پخش فیلم درباره آمنه، گزارش یک اسیدپاشی دارد. به نظر میرسد کم لطفی زیادی که نسبت به پخش این فیلم شده هنرمندان، ورزشکاران و چهره های مطرح کشورمان را بر آن داشته تا به حمایت و تبلیغ این اثر تاثیرگذار اجتماعی بپردازند و با اطلاع رسانی وسیع مردم را از پخش فیلم مطلع سازند. یقیناً این اتحاد معنادار چهره های مطرح کشورمان در حمایت از فیلم انسان دوستانه فیلمساز شهرستانی که دچار کم لطفی و بی مهری های فراوانی گشته با استقبال مردم روبرو خواهد شد و باید منتظر بازتابهای مثبتی پس از پخش فیلم درباره آمنه بود. شاید این اتحاد ناخواسته هنرمندان، ورزشکاران و سایر چهره های مطرح از فیلم احمد عبداللهیان بلوچی،او را از این مشکلات و چالش ناخواسته ای که بخاطر ساخت این فیلم و تاخیر در پخشش با آن دست و پنجه نرم می کند بیرون بیاورد و شاهد اتفاقات خوبی برای فیلمش در عرصه داخلی و بین المللی باشیم. به گزارش گروه مشاوران رسانه ای پروژه، این فیلم بعد از پایان ماه صفر و در اواسط آذرماه پخش میشود و عبداللهیان به همراه پخش کننده ای که خودش پیدا کرده فیلمش را پخش خواهد کرد. این اتفاقیست که برای اولین بار در عرصه شبکه نمایش خانگی خواهد افتاد که در نوع خودش بی سابقه است.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد