امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Monday, 21 January , 2019
امروز : دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ - 15 جماد أول 1440
شناسه خبر : 877
  پرینتخانه » اخبار, خبرهای گیلان تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۴ |

حضور سید امیرحسین علوی در مسکن مهر رشت در پی تماس های مردمی؛فقط یک روز برفی!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نض خبر: در پی بارش برفی که تنها نیم متر بود و به ۲۴ ساعت هم نکشید، تعداد زیادی از شهروندان در نقاط مختلف شهررشت با مشکلات فراوانی مواجه شدند. بر این اساس از صبح امروز همشهریان با مسئولین و رسانه ها تماس هایی داشته اند. تعدادی از این تماس […]

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نض خبر: در پی بارش برفی که تنها نیم متر بود و به ۲۴ ساعت هم نکشید، تعداد زیادی از شهروندان در نقاط مختلف شهررشت با مشکلات فراوانی مواجه شدند.

بر این اساس از صبح امروز همشهریان با مسئولین و رسانه ها تماس هایی داشته اند. تعدادی از این تماس ها مربوط به منطقه ۵ شهرداری رشت و مسکن مهر بود که بنا بر گزارش های دریافتی ساکنین این شهرک با مشکلات عدیده ای در تردد مواجه بوده اند.

با ادامه این تماس ها سید امیر حسین علوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت به مسکن مهر رفت تا از نزدیک در جریان مشکلات همشهریان قرار گیرد.

گفتنی است امکانات شهرداری برای بازگشایی معابر شهری از جمله مسکن مهر بسیار محدود به نظر می رسد و عملا ساکنین این شهرک با سختی فراوان در حال عبور و مرور هستند به طوریکه حتی نیسان هم قادر به عبور از بسیاری از مسیرها نیست! و قطعا خودروهای شخصی در مقایسه با نیسان مشکلات بیشتری دارند…

منبع:حرف تازه

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد