امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 17 February , 2019
امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷ - 12 جماد ثاني 1440
شناسه خبر : 1291
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, مطالب ویژه تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۴۵ |

رزمایش و رژه موتوری یگان های انتظامی و امدادی گیلان در آستانه نوروز ۹۶

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری نبض خبر : رزمایش و رژه موتوری یگان های انتظامی و امدادی گیلان در آستانه نوروز ۹۶ : در آستانه نوروز نخستین رژه موتوری مشترک یگان های انتظامی و امدادی  دستگاه های اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان برگزار شد. صبح امروز نخستین رزمایش و  رژه موتوری مشترک […]

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری نبض خبر :

رزمایش و رژه موتوری یگان های انتظامی و امدادی گیلان در آستانه نوروز ۹۶ :

در آستانه نوروز نخستین رژه موتوری مشترک یگان های انتظامی و امدادی  دستگاه های اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان برگزار شد.

صبح امروز نخستین رزمایش و  رژه موتوری مشترک یگان های انتظامی و امدادی دستگاه های اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان برگزار شد.

در این آیین رزمایش و رژه موتوری یگان حفاظت میراث فرهنگی، حفاظت محیط زیست، منابع طبیعی، انتظامی، مرزبانی، آتش نشانی و.. حضور داشتند.

رضا علیزاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری گیلان در حاشیه این مراسم با اشاره به نقش امنیت در توسعه گردشگری اظهار داشت: رابطه معناداری بین حفاظت و امنیت وجود دارد و می‌توان گفت در بسیاری از مواقع، حفاظت مقدم بر امنیت است.

این مسئول با بیان این‌که براساس منویات مقام معظم رهبری، گردشگری صنعت مهمی است و رونق گرفتن آن می‌تواند وابستگی کشور را به درآمد نفت در پی داشته باشد، بیان کرد: عوامل مختلفی در توسعه صنعت گردشگری تأثیرگذارند که امنیت از مهم‌ترین این عوامل محسوب می‌شود.

وی؛ حفاظت اطمینان‌بخش و امنیت پایدار را دغدغه ای مهم برشمرد و گفت: وظایف حفاظتی مأموران یگان حفاظت در حوزه جغرافیایی از مؤلفه‌های بسیار پیچیده‌ای است که از امنیت اجتماعی اثر می‌پذیرد.

علیزاده؛  اماکن، بناها، محوطه‌ها، سایت‌های تاریخی و اموال منقول و غیرمنقول میراث‌فرهنگی را بخش جدایی‌ناپذیر از دارایی های استان دانست و بیان کرد: صرف‌نظر از ارزشمندی این آثار، هویت تاریخی این آثار مسئولیت پذیری در حفظ این مواریث را مضاعف می‌ سازد. “به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری گیلان”

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد