امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Monday, 21 January , 2019
امروز : دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ - 15 جماد أول 1440
شناسه خبر : 8135
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳ |

شهردار رشت خبر داد: افتتاح ۶ پروژه عمرانی در شش هفته متوالی

به گزارش نبض خبر :دکتر مسعود نصرتی در گفت و گو با واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه شهرداری رشت با اشاره بر افتتاح چندین پروژه عمرانی در یک ماه اخیر اذعان داشت: در سایه همدلی و همراهی اعضای محترم شورای شهر با مجموعه مدیریت شهری و تلاشهای بی دریغ مجموعه شهرداری در ماه […]

به گزارش نبض خبر :دکتر مسعود نصرتی در گفت و گو با واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه شهرداری رشت با اشاره بر افتتاح چندین پروژه عمرانی در یک ماه اخیر اذعان داشت: در سایه همدلی و همراهی اعضای محترم شورای شهر با مجموعه مدیریت شهری و تلاشهای بی دریغ مجموعه شهرداری در ماه پر خیر و برکت رمضان شاهد افتتاح پروژه های متعدد از جمله بازپیرایی گلپارک خیابان ۱۱۸ گلسار، کلنگ زنی پارک مهر مسکن مهر ، افتتاح سه پل عابر پیاده مکانیزه و کلنگ زنی جاده تندرستی بوده ایم.

شهردار رشت  مشارکت مردم در امر توسعه پایدار را  ضروری و اجتناب ناپذیر اعلام کرد و افزود:  از آن جایی که مشارکت در ایران سابقه دیرین دارد ، لذا با تشکیل شوراهای شهر و نمایندگان مردم، می توان ضرورت مشارکت مردم  در امور شهری با محوریت توسعه پایدار جهت رفع مشکلات عدیده ای شهر، را کاملا لمس کرد.

 وی تصریح کرد:  افتتاح ۶ پروژه عمرانی  در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفت ، که این پروژه ها طی شش هفته متوالی افتتاح و مورد بهره برداری شهروندان فهیم رشت قرار خواهد گرفت.

۱.پروژه ساختمان شهرداری رشت واقع در میدان گیل

۲.پروژه ایستگاه شماره ۱۴ آتش نشانی واقع در بلوار دیلمان

۳. پروژه آغاز بهره برداری از ۶ دستگاه خودروی نیمه سنگین اطفاء حریق

۴.پروژه جاده رفت و برگشت دسترسی به سایت زباله سراوان و جدول گذاری جهت هدایت آبهای سطحی

۵.پروژه لوله گذاری آبهای سطحی به متراژ ۲۱ کیلومتر

۶. پروژه مسیر خیابان احساندوست و امام علی (ع)

 دکتر نصرتی در ادامه از آغاز عملیات اجرایی ۶ پروژه دیگر ۶ هفته متوالی آتی خبر داد و گفت: براساس مصوبات شورای محترم شهر رشت در راستای توسعه پایدار شهری  پروژه های : ۱. پروژه شبکه زیرساخت فیبر نوری ۲. پروژه ساخت یادمان دکتر حشمت و ساخت یادمان شهدای گمنام پارک ملت ۳. پروژه پارک محله ای بلوار لاکان واقع در خیابان ابن سینا ۴. پروژه شهربازی باغ محتشم ۵. پروژه پارک ۴۵۰ هکتاری لاکان و ۶. پروژه گردشگری منظریه نیز در شش هفته آینده اجرایی خواهند شد.

 شهردار رشت با اشاره به اجرای ۲۰ پروژه کلان این شهر در سال ۹۷ تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری و اعضای محترم شهر تا دستیابی به یک شهر آرمانی در شهر رشت از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد، البته ناگفته نماند که این مهم تنها در سایه سار توجهات لایزال الهی و مشارکت شهروندان این شهر میسر خواهد شد

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد