امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Monday, 21 January , 2019
امروز : دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ - 15 جماد أول 1440
شناسه خبر : 8152
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱ |

ظرفیت بانوان برای رشد جایگاه ورزش گیلان استفاده می‌شود

به گزارش نبض خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: در سیستم مدیریتی جدید ورزش و جوانان استان گیلان برای رسیدن به رشد و تعالی به طور ویژه از ظرفیت جوانان و بانوان استفاده می‌شود. مریم بخشی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه […]

به گزارش نبض خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: در سیستم مدیریتی جدید ورزش و جوانان استان گیلان برای رسیدن به رشد و تعالی به طور ویژه از ظرفیت جوانان و بانوان استفاده می‌شود.

مریم بخشی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه قرار گرفتن یک بانو در جایگاه مدیرکل مسئولیتی سخت و بزرگ است اظهار داشت: این مسئولیت شامل تکالیف مهم و و اثرگذار در سرنوشت ورزش گیلان است.

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه انتخاب نخستین مدیرکل زن در حوزه وزارت ورزش و جوانان بیانگر اعتماد مدیران ارشد کشور به یک بانوی جوان است اعلام کرد: اعتماد مدیران وزارت ورزش به یک بانوی جوان گیلانی افتخاری بزرگ و عظیم است.

بخشی با تاکید بر اینکه در سیستم مدیریتی جدید ورزش و جوانان گیلان با هماهنگی و همدلی از تمامی ظرفیت‌های استان به منظور ارتقای ورزش گیلان استفاده می‌‌‌کند تصریح کرد: رساندن ورزش گیلان به تعالی و پیشرفت روز افزون از اهداف بزرگ این مجموعه است.

وی با اشاره به اینکه در دوران سرپرستی این اداره‌کل همواره از وزارت ورزش و جوانان درخواست داشتم تا به دور از هر گونه تبعیض مدیری بومی برای این مجموعه انتخاب کنند بیان کرد: مدیران بومی به طور ویژه با ابعاد گسترده حوزه‌های ورزشی در استان گیلان آشنا هستند.

بخشی با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان با انتخاب یک بانوی جوان در سمت مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان نشان داد تا می‌توان به توانمندی بانوان و جوانان اعتماد کرد اظهار داشت: برخی در گیلان با این موضوع مخالف بوده و حتی به این تصمیم‌گیری اعتراض کردند.

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان گیلان با تاکید بر اینکه اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی گیلان از این انتصاب حمایت کردند و این امر افتخاری بزرگ محسوب می‌شود خاطرنشان کرد: به طور حتم برای رشد و توسعه ورزش گیلان از ظرفیت نمایندگان به طور ویژه استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بنده به‌عنوان یک مدیر بومی در استان گیلان از وزارت ورزش و جوانان درخواست می‌کنم تا نگاهی متفاوت و ویژه به ورزش گیلان داشته باشند گفت: حوزه ورزش استان گیلان دارای افرادی شایسته و توانمند است و این حوزه به‌درستی می‌تواند به توانایی و پیشرفت دست‌ یابد.

بخشی با بیان اینکه در آغاز این مسئولیت عنوان می‌کنم که اگر وزارت ورزش و جوانان در مسئولیت بنده با عدم شایستگی مواجه شد تنها به تنبیه بنده اقدام کند و دیدگاه ویژه خود را از ورزش گیلان تغییر ندهد افزود: ورزش گیلان مستحق رسیدن به جایگاه ویژه و والا در سطح کشور است.

وی با بیان اینکه اگر بنده شایستگی و توانایی این مسئولیت را نداشته باشم هیچ اصراری برای ماندن ندارم و عرصه را برای افراد توانمند‌تر خالی می‌کنم گفت: در سیستم مدیریتی جدید ورزش و جوانان گیلان برای رسیدن به رشد و تعالی به طور ویژه از ظرفیت جوانان و بانوان استفاده می‌شود.

وی سوابق حوزه قهرمانی ورزش و جوانان استان گیلان را درخشان عنوان کرد و با تاکید بر اینکه قهرمانی ورزش گیلان در حوزه‌های مختلف می‌تواند گسترده باشد افزود: امید است تا انتصاب نخستین بانوی گیلانی در وزارت ورزش و جوانان برای ورزش گیلان مایه برکت باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه ورزش گیلان جایگاهی بزرگ و گرانقدر در سطح کشور دارد اعلام کرد: به دور از هرگونه سلیقه و با به فراموشی سپردن تمامی بداخلاقی‌ها و حاشیه‌ها با دلی پاک مسئولیت خطیر خود را به نحو احسنت انجام می‌دهم.

معاون فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان استان گیلان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه استان گیلان همواره در بحث نخستین اقدامات فرهنگی سرآمد بوده است گفت: انتصاب نخستین مدیرکل زن در وزارت ورزش و جوانان از گیلان افتخاری دیگری برای این استان است.

هاشم اسماعیلی با بیان اینکه استان گیلان در حوزه ورزش همگانی رشدی چشمگیر داشته و در این حوزه جزء سه استان برتر کشور است ابراز داشت: ورزش و جوانان استان گیلان در سال‌های اخیر در حوزه ورزش قهرمانی پیشرفت و رشد چشمگیری داشته است.

وی با تاکید بر اینکه سازمان‌های مردم نهاد در ورزش و جوانان گیلان در چهار سال گذشته از ۲۲ سازمان به ۸۰ سازمان ارتقاء یافته است افزود: ورزش و جوانان گیلان ۶ مرکز تخصصی درحوزه ازدواج دارد و در حوزه اوقات فراغت و فعالیت‌های فرهنگی شاهد تحولات بسیار مطلوب بوده است.

مسعود رهنما مدیرکل پیشین ورزش و جوانان استان گیلان به علت حضور در مسابقات لیگ جهانی کاراته در کشور ترکیه به عنوان عضو کمیته فنی، در این مراسم حضور نداشت.

 

ظرفیت بانوان برای رشد جایگاه ورزش گیلان استفاده می‌شود

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد