امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Monday, 21 January , 2019
امروز : دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ - 15 جماد أول 1440
شناسه خبر : 4230
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, مدیریت شهری تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳ |

عضو شورای شهر رشت: برخی دستگاهها در پرداخت بدهی‌های خود به شهرداری رشت مساعدت لازم را ندارند

پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: ایجاد منابع درآمد پایدار نیاز اساسی شهرداری رشت است. محمد حسن علیپور اظهار کرد: برای رفع مشکلات مالی حاکم بر شهرداری رشت باید منابع درآمد پایدار ایجاد کرد و این اقدام نیازمند خلاقیت در مدیران شهرداری رشت می باشد. وی با اشاره […]

پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: ایجاد منابع درآمد پایدار نیاز اساسی شهرداری رشت است.

محمد حسن علیپور اظهار کرد: برای رفع مشکلات مالی حاکم بر شهرداری رشت باید منابع درآمد پایدار ایجاد کرد و این اقدام نیازمند خلاقیت در مدیران شهرداری رشت می باشد.

وی با اشاره به اینکه تاخیر در پرداخت حقوق پرسنل شهرداری رشت باید در اولویت قرار بگیرد تصریح کرد: شهرداری رشت هفتصد و سی میلیارد تومان بدهی دارد و رفع این مشکل نیازمند مساعدت و همدلی اعضای شورا و مدیران شهرداری است.

علیپور با اذعان به اینکه دستگاههای بدهکار به شهرداری رشت همکاریهای لازم را داشته باشند گفت: متاسفانه برخی از دستگاهها به منظور دریافت مطالبات خود اقدام به مسدود کردن حسابهای شهرداری رشت می کنند اما در پرداخت بدهی‌های خود به شهرداری رشت مساعدت لازم را ندارند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد: بسیاری از شهرداری های شهرهای دیگر همچون قزوین تمام مطالبات خود را دریافت کرده‌اند و معوقه‌ای ندارند و شهرداری رشت نیز باید با مدیریت جهادی و تعامل با شورا نسبت به پرداخت مطالبات پرسنل و رفع دیگر مشکلات تلاش کند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد