امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 19 February , 2019
امروز : سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷ - 14 جماد ثاني 1440
شناسه خبر : 7947
  پرینتخانه » اخبار, مدیریت شهری تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸ |

محمد حسن عاقل منش: بهسازی آرامگاه دکتر حشمت در دستور کار شهرداری

به گزارش نبض خبر : عاقل منش ضمن تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر اظهار کرد: کمک به هم نوعان در قرآن سفارش شده است و امیدواریم بتوانیم در جهت فعالیت ها اجتماعی و انسان دوستانه گام موثر برداریم. وی هفته اسناد ملی و میراث مکتوب را گرامی داشت و افزود: روز گذشته […]

به گزارش نبض خبر : عاقل منش ضمن تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر اظهار کرد: کمک به هم نوعان در قرآن سفارش شده است و امیدواریم بتوانیم در جهت فعالیت ها اجتماعی و انسان دوستانه گام موثر برداریم.

وی هفته اسناد ملی و میراث مکتوب را گرامی داشت و افزود: روز گذشته نمایشگاه اسناد در خانه فرهنگ و هنر رشت افتتاح شد.

عاقل منش با اشاره به اینکه خانه فرهنگ و هنر رشت یکی از بناهای میراث است که توسط انجمن های مردم نهاد خریداری شده و اداره می شود گفت: بسیاری از مواقع دولت برای نگهداری بناها با مشکل مواجه می شود ولی این بنا متعلق به خانواده بزرگ سمیعی بوده و به همت مردم به خوبی احیا شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با اشاره به ضرورت توسعه فضاهای فرهنگی،احداث المان های فرهنگی و نمادسازی اظهار داشت: یکی از یناهای با ارزش مزار دکتر حشمت است که طرح بهسازی یادمان دکتر حشمت در دستور کار قرار گرفته است.

عاقل منش مبلغ برآورد شده ساخت یادمان دکتر حشمت را ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: دکتر کیوان محمدی،رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان نیز در این زمینه قول مساعدت دادند.

وی ساخت یادمان شهدای گمنام پارک ملت،شهرک مهر و ساخت تندیس آرسن میناسیان را از دیگر پروژه های فرهنگی در دست اقدام عنوان کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با اشاره به برگزاری اقدامات فرهنگی در ماه مبارک رمضان گفت: تلاوت روزانه قرآن کریم در بقعه متبرکه خواهر امام(ع) رشت انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: می توانیم بقعه متبرکه خواهر امام رشت را مانند سایر بقاع شاخص به عنوان قطب گردشگری مذهبی در سطح کشور شناسایی کنیم

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد