آخرین خبرها

مسابقات گل کوچک بانوان ” جام رمضان ” با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر:مسابقات گل کوچک بانوان ” جام رمضان ” با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد

مسابقات گل کوچک بانوان به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور ۹ تیم به میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت برگزار شد.

به نقل از امورارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت این مسابقات در ۴ گروه سنی در سالن حجاب سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۹۶ برگزار شد.

در این دوره از مسابقات و در گروه سنی (۷تا۹) سال ، تیم اسماء به مقام قهرمانی رسید. هستی اصغری، نازنین زهرا رحمت نیا، فاطمه رمضان نژاد -محرمی بازیکنان این تیم هستند..

در گروه سنی (۱۰تا ۱۲) سال، تیم کوثر قهرمان شد که در این تیم نیز ملیکا علی نیا، آیلین نعیمی، فاطمه محمدی ، ستایش مرادی حضور داشتند.در گروه سنی (۱۳تا ۱۵ ) سال نیز تیم مهدیه موفق شد به جام قهرمانی دست یابد که فاطمه صالح زاده، صنم احمدی صفت، مونا ثریا بین ،فهرست بازیکنان این تیم هستند.در گروه سنی (۱۶تا ۱۸) سال نیز تیم حدیثه توانست مقام نخست را کسب کند که آناهیتا باقری، شقایق فتحی، مرضیه نجیب پور ترکیب این تیم را تشکیل دادند.

مراسم اختتامیه این مسابقات و اهدای جوایز به تیم های برتر در تاریخ ۴ مرداد ماه ۹۶ همزمان با آغاز دهه کرامت در سالن حجاب برگزار می شود

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید