امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 19 December , 2018
امروز : چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷ - 11 ربيع ثاني 1440
شناسه خبر : 3261
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۷ |

ملاقات عمومی مدیرکل با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان رشت

نبض خبر : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این روز با تعداد کثیری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران رشت وحومه به تفکیک جامعه ایثارگری دیدار و ملاقات نمود. در این ملاقات عمومی،مشکلات ایثارگران از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و … مورد بررسی قرار گرفت و […]

نبض خبر : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این روز با تعداد کثیری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران رشت وحومه به تفکیک جامعه ایثارگری دیدار و ملاقات نمود.
در این ملاقات عمومی،مشکلات ایثارگران از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و … مورد بررسی قرار گرفت و در جهت رفع آن راه حل هایی از طرف مدیرکل بنیاد استان ارائه شد و مساعدت هایی در حد توان صورت گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در حاشیه دیدارهای امروز عنوان کرد: خانواده شهدا در هشت سال دفاع مقدس حماسه‌آفرینی کردند و امروز هم مانند همان سال‌ها در تمامی عرصه‌های جهاد و ایثارگری حضوری فعال و موثر دارند.
پاکاری با اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست، گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت کنیم و از آنان الگوگیری کنیم.
گفتنی است معاونین،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رشت و کارشناس مسئول مرکز مراجعات و ارتباطات بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز در برنامه دیدار عمومی پاسخگوی درخواست های خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران بودند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد