امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Monday, 21 January , 2019
امروز : دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ - 15 جماد أول 1440
شناسه خبر : 4279
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, مدیریت شهری تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰:۰۵ |

پیام تسلیت دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت به مناسبت اربعین حسینی

به نقل از اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت متن پیام تسلیت را در ادامه مشاهده می کنید:   به نام خدا   بار دیگر اربعین سرور و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) فرارسیده و جاذبه حسینی میلیون ها عاشق را از سراسر دنیا به سوی کربلا جذب کرده […]

به نقل از اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت متن پیام تسلیت را در ادامه مشاهده می کنید:

 

به نام خدا

 

بار دیگر اربعین سرور و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) فرارسیده و جاذبه حسینی میلیون ها عاشق را از سراسر دنیا به سوی کربلا جذب کرده است.

 

در سال های اخیر همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی پدیده ای نوظهور شکل گرفته است و اجتماع پرشور عاشقان حسینی با پیاده روی به سوی کربلا به استقبال زیارت اربعین می روند؛ رویدادی که به تعبیر مقام معظم رهبری ” از حوادث برجسته و نمادی بسیار زیبا و پرشکوه از حضور پیروان و علاقمندان به اهل‌بیت علیهم‌السلام است” و با دیدن آن راهی جز غبطه برای عاشقان جامانده از کاروان باقی نمی ماند.

 

اربعین حسینی و این شور و شیدایی عاشقان آن حضرت تا همیشه تاریخ زنده خواهد ماند و به برکت وجودی خود برای همه نسل ها درس استکبارستیزی، مبارزه با جور و ستم زمانه، ایثار و شهادت برای حفظ اعتقادات و ارزش های معنوی را به همراه دارد. امام حسین (ع) برای اصلاح امت جد خود قیام کرد؛ اصلاحی که زمان و مکان نمی شناسد. وظیفه مسلمانان است که در هر برهه ای از تاریخ، چراغ این راه را روشن نگه دارند و بی شک پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، ما را به سرمنزل مقصود خواهد رساند.

 

مجموعه شهرداری رشت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات زائرین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارش، فرارسیدن اربعین حسینی را به عموم مسلمان جهان تسلیت می گوید و امید است توفیق تداوم خدمت به زائرین حسینی نصیب این مجموعه گردد.

 

 

                                                                                                            مسعود نصرتی

 

                                                                                                            شهردار رشت

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد