آخرین خبرها

کودک ۴ ساله رشتی خانه را به آتش کشید جزئیات نجات پدر ناتوان جسمی به همراه فرزندش از شعله‌های آتش کوچه‌های تنگ جماران/تصاویر

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر:ساعت۱۲:۲۳ دقیقه ظهر امروز ۱۰ تیر ۹۶ وقوع یک فقره آتش‌سوزی به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که سریعا ۴۶ آتش‌نشان و افسر ارشد آتش‌نشانی به همراه ۱۶ دستگاه خودروی اطفایی از ۶ ایستگاه به محل حادثه واقع در جماران- کوچه هفتم اعزام شدند.

بهمن اکبرزاده مسئول ایستگاه ۴ آتش‌نشانی دراین‌باره گفت: به‌محض رسیدن آتش‌نشانان دود و شعله از دو باب منزل مسکونی ویلایی مشاهده می‌شد که سریعا سه گروه از آتش‌نشانان از سه طرف به اطفای آتش پرداختند.

وی بابیان اینکه علت حادثه آتش‌بازی و روشن کردن کبریت توسط کودک ۴ ساله در منزل مسکونی بوده است، گفت: گروه دیگری از آتش‌نشانان جهت جستجوی محبوس شدگان احتمالی به دل آتش زدند و توانستند کودک ۴ ساله به همراه پدرش که دچار ناتوانایی جسمی و حرکتی بود را به مکان امن انتقال دهند.

اکبرزاده با اشاره به‌احتمال سرایت آتش از سه طرف به منازل مسکونی هم‌جوار و همچنین ترافیک و وجود کوچه‌های تنگ و باریک، افزود: خوشبختانه آتش‌نشانان در یک تلاش نفس‌گیر توانستند نسبت به ایمن‌سازی محل حادثه و پیشگیری از گسترش آتش به منازل مسکونی هم‌جوار جلوگیری به عمل آوردند.

همین گزارش حاکی است: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید