آخرین خبرها

تیم سپیدرود رشت قهرمان نخستین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان گیلان « جام رمضان» شد

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری نبض خبر:تیم سپیدرود رشت قهرمان نخستین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان گیلان « جام رمضان» شد

در ادامه برگزاری بازیهای نخستین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان گیلان« جام رمضان» در دیدار رده بندی در روز پنجشنبه یکم تیرماه تیم های منتخب کلاچای و منتخب لاهیجان به مصاف هم رفتند.

تیم کلاچای در حالی که در دقایق پایانی بازی سه بر هیچ از تیم لاهیجان عقب بود در آخرین دقایق با نتیجه ۴ بر ۳توانست تیم منتخب لاهیجان را از پیش رو بردارد و در جایگاه سوم قرار گیرد.

در روز جمعه دوم تیر ماه در بازی فینال تیم های سپیدرود رشت و شهرداری رشت برای تصاحب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات با هم به رقابت پرداختند .

در وقت قانونی این بازی با نتیجه مساوی یک بریک پایان یافت ؛ رضا ماهیچی گل تیم شهرداری رشت را زد و در دقایق پایانی مهران آقاخانی از تیم سپیدرود توپ را وارد دروازه تیم شهرداری رشت کرد و با این گل نتیجه را مساوی کرد.

وقت اضافه در نظر گرفته شده برای این بازی نیز با نتیجه مساوی پایان یافت و رقابت برای تصاحب جام قهرمانی به ضربات پنالتی کشیده شد و در نهایت در ضربات پنالتی سپیدرود رشت توانست با نتیجه ۵ بر ۴ از سد تیم شهرداری رشت عبور کند و قهرمان نخستین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان گیلان « جام رمضان» شود.

فینال نخستین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان گیلان با حضور انبوه تماشاگران و هوادران دو تیم برگزار شد و در پایان بازی فینال، با حضور فرامرز جمشید پور سرپرست شهرداری رشت، اعضای شورای شهر رشت، نمایندگان مجلس جام قهرمانی و جوایز ارزنده ای به تیم های اول تا سوم اهدا شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید