امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Friday, 19 April , 2019
امروز : جمعه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۸ - 14 شعبان 1440
شناسه خبر : 10544
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, خبرهای گیلان تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳ |

یکی دیگر از مدیران ارشد گیلان به جرم اخذ رشوه بازداشت شد

به گزارش نبض خبر: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: یکی دیگر از مدیران ارشد استان گیلان به جرم اخذ رشوه بازداشت شد. حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا اظهار داشت: صبح امروز یکی از مدیران ارشد اجرایی استان گیلان به جرم اخذ رشوه بازداشت شد. دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان ضمن […]

به گزارش نبض خبر: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: یکی دیگر از مدیران ارشد استان گیلان به جرم اخذ رشوه بازداشت شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا اظهار داشت: صبح امروز یکی از مدیران ارشد اجرایی استان گیلان به جرم اخذ رشوه بازداشت شد.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان ضمن تشریح اتهام مدیر بازداشت شده خاطرنشان کرد: وی متهم به اخذ مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان رشوه است.

مصطفوی‌نیا با اعلام اینکه این مدیر ارشد استان گیلان دستگیر و تفهیم اتهام شده است تصریح کرد: وی در حال حاضر با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شده است.

این مدیر متخلف در حالی بازداشت شده است که چند ماه قبل معاون استاندار سابق گیلان، مدیرکل سابق صنعت، معدن و تجارت گیلان و چند نفر از معاونان و مشاوران وی به اتهام تضییع حقوق بیت‌المال دستگیر شده بودند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد