امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Friday, 19 April , 2019
امروز : جمعه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۸ - 14 شعبان 1440
شناسه خبر : 6846
  پرینتخانه » اخبار, مدیریت شهری, یادداشت تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰:۱۳ |

غیورمرد نارنجی پوش ، جوانمردیت قیمت ندارد – دلنوشته مسئول ناحیه دو منطقه سه شهرداری

امروز کار بزرگت را دیدم.تو بزرگ شدی و من شکستم در غرورم.خداداد امروز نظاره گر کارت بودم.اگر تلاشت نبود اگر اراده مصممت برای باز کردن راه اب نبود شاید اهالی محله شهید مصباح باید باز دچار ابگرفتگی محل خود می شدند.لباست سیاهی لجن را گرفته بود اما امید در چهره ات موج میزد.دستانت هنوز قوت […]

امروز کار بزرگت را دیدم.تو بزرگ شدی و من شکستم در غرورم.خداداد امروز نظاره گر کارت بودم.اگر تلاشت نبود اگر اراده مصممت برای باز کردن راه اب نبود شاید اهالی محله شهید مصباح باید باز دچار ابگرفتگی محل خود می شدند.لباست سیاهی لجن را گرفته بود اما امید در چهره ات موج میزد.دستانت هنوز قوت گرفتن لوله را برای حل مشکل مردم شهرت داشت.هن هن نفس هایت و سیاهی دستانت برای باز کردن راه اب به من یاد داد که سیاهی میتواند غرور اهنین انسانهای بزرگ را خم کند.
مدتها بود در پی راهی برای حل مشکل ابگرفتگی خ شهید مصباح جنب ایستگاه لشت نشاء بوده ام.امروز با قامت کوچکت توانستی مشکلی بزرگ را حل کنی.
پیمانکارمیگفت لوله شکسته است باید لوله گذاری شود.اما خداداد تو با تجربت ،تو با همت ولایت گفتی نه اینجا گیر دارد.پیمانکار شرکت اینقدر نخاله،سیمان و گچ ریخته بود که راه اب بسته شده بود و کسی به کسی کاریی نداشت.
تو لوله برداشتی .لوله کوچک بود.لوله بزرگتر خواستی.گفتی میشود.کسی باورت نکرد اما من در دل باورت داشتم.ایمانت،صلابت حرفت ،اراده اهنیت برای حل مشکل مردم شهرت مرا به این باور واداشته بود.
خداداد دستمزد کم است اما دست جوانمردیت قیمت ندارد.خداداد من به عنوان عضو کوچک شهرداری و شهروند شهر رشت تلاشت را می ستایم و از فداکاریت ممنونم.لباس نارنجیت افتخار شهر من است.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد