آخرین خبرها

نشست کتابخوان ویژه خبرنگاران استان گیلان در رشت برگزار می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان گفت: نشست کتابخوان ویژه خبرنگاران استان گیلان با حضور پبشکسوتان عرصه رسانه ۲۲ اردیبهشت در سالن اجتماعات کارگاه سروش رشت برگزار می‌شود.

نبض خبر : هادی نوری ظهر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه سلسله نشست‌های کتابخوان از سال گذشته در استان گیلان آغاز شده و ادامه دارد اظهار داشت: نشست کتابخوان ویژه خبرنگاران استان گیلان ۲۲ اردیبهشت در سالن اجتماعات کارگاه سروش رشت برگزار می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان با بیان اینکه در این نشست ۷ عنوان کتاب در موضوعات متنوع توسط اصحاب رسانه استان گیلان معرفی می‌شود خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت توسعه فرهنگ‌ مطالعه در جامعه، اصحاب رسانه می‌توانند به‌عنوان مهم‌ترین عوامل، این هدف را محقق کنند.

نوری با تاکید بر اینکه خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه به‌عنوان ناظران اتفاقات و رویدادهای مهم جامعه می‌توانند نقش مهمی در اصلاح امور ایفاء کنند گفت: با توجه به جایگاه ویژه عرصه کتابخوانی در استان گیلان، اصحاب رسانه می‌توانند بستر مناسبی را برای آغاز اصلاحات و رفع موانع موجود در جامعه فراهم کنند.

وی اصحاب رسانه را زبان گویای ملت، پیگیر مطالبات مردم و جویای حق و حقیقت عنوان کرد و با اشاره به اینکه فعالیت اصحاب رسانه‌ در حوزه کتاب و کتابخوانی موجب نشر فعالیت‌های مجموعه کتابخانه‌های عمومی در استان گیلان شده است افزود: فعالیت اصحاب رسانه در حوزه کتاب‌ و کتابخوانی قابل تقدیر است.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان گیلان با بیان اینکه اصحاب رسانه و جامعه مطبوعاتی از مهم‌ترین قشر تاثیرگذار در هدایت افکار عمومی هستند خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه استان گیلان همدلی و همراهی مطلوبی در برگزاری سلسله نشست‌های کتابخوان در استان گیلان دارند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید