امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 26 March , 2019
امروز : سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ - 20 رجب 1440
شناسه خبر : 8700
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, خبرهای گیلان تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶ |

برای مواجهه با تغییرات جمعیتی باید آماده شویم

به گزارش نبض خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به مهاجر پذیر بودن استان های ساحلی گفت: باید برای مواجهه با تغییرات جمعیتی بویژه در شهرهای شمالی کشور آماده باشیم.  علی اصغر جمشیدنژاد در همایش دهیاران شهرستان ماسال با اشاره به اینکه در تمامی شهرهای ساحلی و نزدیک به دریا در […]

به گزارش نبض خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به مهاجر پذیر بودن استان های ساحلی گفت: باید برای مواجهه با تغییرات جمعیتی بویژه در شهرهای شمالی کشور آماده باشیم.

 علی اصغر جمشیدنژاد در همایش دهیاران شهرستان ماسال با اشاره به اینکه در تمامی شهرهای ساحلی و نزدیک به دریا در دنیا، تراکم جمعیت بسیار زیاد است افزود: در کشور ما تاکنون چنین تراکمی را شاهد نیستیم.

وی با بیان اینکه اگر برای تغییرات جمعیتی آماده نباشیم با کمبود منابع مواجه خواهیم شد، خاطرنشان کرد: برای گذر از محدودیت ها باید شرایطی فراهم کنیم تا  از منابع به صورت بهینه استفاده شود.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار نقش دهیاران را در تغییر و تحولات و اجرای سیاست های دولت، تعیین کننده دانست و تصریح کرد: دهیاران باید از طرح در حال اجرای بوم گردی نهایت استفاده را ببرند و از این فرصت در راستای توسعه ی بیش از پیش روستا بهره ببرند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد