امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 3 March , 2021
امروز : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ - 20 رجب 1442
شناسه خبر : 32189
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان, علوم پزشکی گیلان

آماده باش دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بحران احتمالی برف

معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اعلام مدیریت بحران استانداری گیلان مبنی بر نفوذ سامانه بارشی سرد در استان، از آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد.

نبض خبر آماده باش دانشگاه علوم پزشکی گیلان 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا ) ؛ دکتر عباس صدیقی نژاد- معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری وبداگیلان اظهار داشت: با توجه به اعلام مدیریت بحران استانداری گیلان مبنی بر نفوذ سامانه بارشی سرد و بارش باران و برف و وزش باد در استان و کاهش محسوس دما، یخبندان در جلگه و بارش برف شدید در ارتفاعات و دامنه ها از روز چهارشنبه اول بهمن تا جمعه سوم بهمن ماه،  ضمن لغو تمامی مرخصی  مسوولان، مدیران و کارکنان بیمارستانها و مراکز درمانی و بهداشتی و   ضرورت آمادگی دستگاه ها، تمهیدات لازم در این دانشگاه برای مقابله با برف احتمالی انجام گرفته است.

وی اظهار داشت: با توجه به هماهنگی های انجام شده  با تمامی بیمارستان ها و  شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها، تمهیدات لازم برای مقابله با بحران برف و ارائه خدمات مطلوب به بیماران صورت گرفته است. آماده باش دانشگاه علوم پزشکی گیلان 

وی خاطر نشان کرد: با تمامی عوامل نظارتی و اجرایی در حوزه نگهداری تاسیسات زیربنایی و بررسی میزان و ذخیره سوخت، تجهیزات تامین کننده انرژی شامل تاسیسات برقی و غیره مکاتبات و هماهنگی های لازم انجام گرفته تا برای ارائه خدمات در صورت بروز برف احتمالی آمادگی داشته باشند.

دکتر صدیقی نژاد خاطرنشان کرد: بیمارستان های استان برای حفظ زنجیره ارائه خدمات در بحران احتمالی برف، آماده باش  کامل هستند.

آماده باش دانشگاه علوم پزشکی گیلان

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد