امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 22 April , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 11 رمضان 1442
شناسه خبر : 336
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار

آموزش مبانی محیط زیست و تفکیک زباله از مبداء

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نبض خبر به نقل از  آرت گیل: آموزش مبانی محیط زیست و تفکیک زباله از مبداء ویژه دانش آموزان دبیرستان دور اول سما پسران رشت در تاریخ ۱۵/۹/۱۳۹۵ برگزار گردید. این ویژه برنامه توسط موسسه گیلان پاک و با حمایت معنوی دبیرستان سما و مجمع متخصصین گیلان انجام شد. کارگروه آموزش […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نبض خبر به نقل از  آرت گیل: آموزش مبانی محیط زیست و تفکیک زباله از مبداء ویژه دانش آموزان دبیرستان دور اول سما پسران رشت در تاریخ ۱۵/۹/۱۳۹۵ برگزار گردید.
این ویژه برنامه توسط موسسه گیلان پاک و با حمایت معنوی دبیرستان سما و مجمع متخصصین گیلان انجام شد. کارگروه آموزش تفکیک زباله از مبدا در نظر دارد تا گرفتن یک خروجی مناسب و با استفاده از تکنیک های خلاقانانه برنامه های آموزشی مناسبی را درخور آینده سازان این مرز و بوم و در سطح مدارس رشت، به اجرا درآورد. مربیان داوطلب این دوره خانمها : سحر حسین پور، مهسا رفیعی و طاهره صبوری و آقایان علاء رودباری، هاشم قربانزاده و علی اسفندیاری بوده اند. همچنین این برنامه با هنرمندی سید میثم موسوی در نقش عموپاکبان مهربون با طراحی لباس مناسب حامی طبیعت و گریم صورت به رنگ سبز به نشان پاسداشت از طبیعت از خلاقیت های اجرایی این برنامه بود که باعث نشاط و تنوع در امر آموزش دانش آموزان میشد.
گروه گیلان پاک بدین منظور از همه علاقه مندان و داوطلبانی که تمایل به همکاری با ما داشته و می توانند، زمانی از اوقات فراغت خود را به این مهم و آموزش چهره به چهره کودکان و نوجوانان در سطح مهدهای کودک و مدارس اختصاص دهند، دعوت نموده و استقبال خواهد نمود. در پایان جا دارد تا از حمایت و همکاری آقایان فریدون محمدی مدیر ، هامرز هادی پور مسئول پژوهش و مرتضی اسماعیل دوست معاون آموزشی دبیرستان سما پسران رشت و همچنین آقای دکتر رفیعی رییس مجمع متخصصین گیلان و تیم همراهشون تشکر و قدردانی نماییم.
به امید داشتن آینده ای بهتر و سرزمینی شاد و پاک برای خودمان و کودکان امروز و فردای این سرزمین کهن
طاهره صبوری
مدیر عامل موسسه حامیان طبیعت گیلان پاک

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد