امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 25 July , 2021
امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 16 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 27192
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, ورزشی

آیت کاظم زاده رئیس جدید هیات تنیس گیلان شد

مجمع انتخابات رئیس هیئت تنیس استان گیلان با حضور مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان و نایب رئیس فدراسیون تنیس برگزار شد.

آیت کاظم زاده رئیس جدید هیات تنیس گیلان شد

به گزارش نبض خبر

مریم بخشی ،مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان  گفت: مجمع انتخابات ریاست هیات تنیس استان گیلان  در سالن اجتماعات مجموعه ورزشی شش هزارنفره شهدای رشت برگزار و در نهایت آیت کاظم زاده به عنوان رئیس جدید هیات تنیس استان گیلان منصوب شد.

اودر جریان این انتخابات افزود:  کاظم زاده ۱۱ رای از ۱۳ آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات تنیس استان گیلان انتخاب شد و سیدامیرحسین میرحیدری دیگر کاندیدای احراز پست ریاست هیات تنیس گیلان ، ۲ رای کسب کرد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در پایان این انتخابات گفت : برای پیشرفت این رشته ورزشی در گیلان باید از تمام ظرفیت های موجود تنیس استفاده شود و نباید با ورود یک گروه ، افراد گروه دیگر نادیده گرفته شوند.

مریم بخشی افزود: همچنین باید از تجربه افراد متخصص و باتجربه تنیس نهایت استفاده و بهره را برد تا هرچه زودتر شاهد گسترش و ارتقای این رشته ورزشی در گیلان و همچنین در سطح کشور باشیم.

او افزود: علاوه بر استفاده از همه نیروهای متخصص ، باید سطح فنی مربیان تنیس گیلان نیز افزایش یابد که در این راستا، مسئولان این هیات باید با هماهنگی فدراسیون ، کلاس های ارتقای مربیگری تنیس را در گیلان برگزار کنند.

در مجمع انتخابات هیات تنیس استان گیلان ، کامبیز رنجبر نایب رئیس فدراسیون تنیس ، مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان و اعضای مجمع عمومی هیات تنیس این استان حضور داشتند.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد