امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 3 June , 2020
امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹ - 12 شوال 1441
شناسه خبر : 26506
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶ |

شاهد اتفاقات عجیبی در این دوره از مجلس هستیم

منتخب رشت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه در این دوره، شاهد اتفاقات عجیبی هستیم یعنی مشتاقان ریاست خیلی زیاد شده‌اند؛ در این چند ساله من مجلس را به این شکل ندیده بودم.

چند گروه در حال جمع‌آوری امضا برای تشکیل فراکسیون کارگری هستند

به گزارش نبض خبر جبار کوچکی‌نژاد، منتخب رشت در مجلس یازدهم گفت : منتخبان مجلس یازدهم شناخت درستی از مطالبات مردم دارند که بیشترین مطالبه مردم در حوزه اقتصادی است و از آنجایی که حوزه اقتصاد، حوزه وسیعی است، اشتغال، تولید، رشد اقتصادی، ارزش پول ملی در داخل حوزه اقتصاد است. قطعاً منتخبان برای اینکه بتوانند پاسخ مطالبات مردم را بدهند باید از این زاویه وارد مجلس شوند و در جهت مشکلات اقتصادی مردم گام بردارند. اتفاق عجیب در مجلس

وی افزود: یکی دیگر از مطالبات اساسی مردم، عدالت و مبارزه با فساد و پرداخت‌ها است. طبق قانون برنامه و بودجه تفاوت حقوق شاغلان و بازنشستگان باید ۱۵ درصد باشد، اما در حال حاضر فاصله به درصد بالایی رسیده و این فاصله مشکلات بسیاری را به وجود آورده است؛ بر همین اساس بازنشستگان از مجلس یازدهم توقع دارند که به این موضوع و فساد و رانت و حقوق‌های نجومی ورود کند و همه دریافتی‌ها در سایت تحت کنترل دیوان محاسبات قرار گیرد.

کوچکی‌نژاد درباره تشکیل فراکسیون مدیران دولت نهم و دهم نیز گفت: نمایندگان از بخش‌ها و صنوف مختلف وارد مجلس شده‌اند و مطالبات منطقه‌ای و ملی دارند و به نظر من تشکیل فراکسیون مدیران دولت نهم و‌ دهم معنایی ندارد. از آنجایی که تشکیل فراکسیون اختیاری است، هیچکس افراد را از تشکیل فراکسیون منع نمی‌کند اما در مجموع وجود فراکسیون مدیران دولت نهم و دهم نتیجه مثبتی نخواهد داشت.

عضو‌کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس دهم بیان کرد: با توجه به اینکه من چهار دوره در مجلس بوده‌ام اما باید گفت متأسفانه در این دوره، شاهد اتفاقات عجیبی هستیم یعنی مشتاقان ریاست خیلی زیاد شده‌اند؛ در این چند ساله من مجلس را به این شکل ندیده بودم.

وی ادامه داد: قالیباف، حاجی‌بابایی، میرسلیم، نیکزاد و حسینی از کاندیداهای ریاست مجلس هستند و در بخش نواب هم کاندیداها دو‌ چندان اضافه شده‌اند.

کوچکی‌نژاد اضافه کرد: اشخاصی که کاندیدای ریاست مجلس هستند، چون در گذشته مدیر و وزیر بوده‌اند، خود را شایسته ریاست می‌دانند. در نهایت امیدوارم رقابت نهایی بین دو نفر صورت بگیرد و انتخاب شایسته‌ای داشته باشیم‌. اتفاق عجیب در مجلس

منتخب مردم رشت در مجلس یازدهم، تعداد فراکسیون‌ها را بسیار زیاد دانست و گفت: تعداد فراکسیون‌ها از عدد گذشته و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که این چنین منتخبان به فراکسیون‌ها هجوم آورده‌اند، فراکسیون‌های متعدد با نام‌های مختلف تشکیل شده به عنوان مثال سه، چهار گروه در حال جمع‌آوری امضا برای تشکیل فراکسیون کارگری هستند.

وی افزود: من در مجلس پیش عضو فراکسیون گردشگری و فرهنگیان بوده‌ام و فکر می‌کنم در مجلس یازدهم نیز در همین فراکسیون‌ها حضور داشته باشم.

 

اتفاق عجب در رشت

| منبع خبر : ایلنا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد