امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 23 January , 2022
امروز : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ - 20 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 36398
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, شهرداری, شهرداری رشت

اجرای نخستین گام “عزم خدمت” در محله حمیدیان

شهردار رشت گفت: نخستین گام "عزم خدمت" هفته جاری در محله حمیدیان اجرایی خواهد شد.

نبض خبر : مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سید امیر حسین علوی شهردار رشت امروز شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ضمن بازدید از شهرداری منطقه چهار عنوان کرد: مدیریت شهری با اتخاذ رویکردی متفاوت، محله محوری را مورد توجه قرار داده است و در راستای تحقق “عزم خدمت” با شروع از محله حمیدیان در هفته جاری، ضمن احصاء دقیق مشکلات و نیازمندیهای این محله در جهت زیباسازی، توسعه فضای سبز شهری، مدیریت پسماند، آسفالت، اجرای پروژه های عمرانی و … اقدام خواهد نمود.

 

شهردار رشت با تاکید بر اجرای پروژه های کوچک مقیاس در جهت تقویت محلات کم برخوردار اذعان داشت: جانمایی و نصب چراغهای جدید روشنایی، نقاشی دیواری، نصب مخازن زباله جدید، پیرایش و رسیدگی به فضای سبز، اجرای آسفالت در محلاتی که آسفالت شان مستهلک شده و همچنین بازسازی آسفالت کوچه‌هایی که اهالی آن عوارض خود را پرداخت کرده‌اند، رنگ آمیزی، دیدار با خانواده شهید محله، میز خدمت و دیدار با شهروندان در مسجد امام رضا (ع) و … از جمله برنامه‌های شهرداری رشت در محله حمیدیان می باشد.

 

سید امیر حسین علوی امروز در جمع مدیر، معاونین و کارکنان منطقه چهار شهرداری رشت ضمن بررسی و جمع‌بندی مسائل تخصصی شهرسازی و معماری منطقه،  برقراری عدالت در دو بخش حقوق دستمزد و ورود و خروج نیروها را ضروری خواند و گفت: علت کاهش اضافه کار هم دقیقا بر اساس راهبرد عدالت محوری اجرایی شده است.

 

وی ابراز داشت: امروز من هم به عنوان شهردار رشت جزئی از نیروها و پرسنل مجموعه مدیریت شهری هستم که در این کشتی نشسته است و بی‌شک تبعات وقوع هر اتفاقی متوجه همه ما خواهد بود. بنابراین اگر در سایه عدالت محوری تلاش کنیم، آثار مثبت آن متوجه همه ما خواهد گردید.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد