امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 4 June , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹ - 13 شوال 1441
شناسه خبر : 26847
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار گیلان تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۵۸ |

اعلام محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت-قزوین» و «آستارا-اردبیل»

سرهنگ جاور صفاری، سرپرست پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت-قزوین» و «آستارا-اردبیل» و بالعکس خبر داد.

محدودیت ترافیکی

به گزارش نبض خبر

سرپرست پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت-قزوین» و «آستارا-اردبیل» و بالعکس خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن عید سعید فطر و پیش‌بینی حجم ترافیک در معابر برون شهری به ویژه مبادی ورودی و خروجی استان گیلان و به منظور افزایش ایمنی و ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم «رشت-قزوین» و «آستارا-اردبیل» و بالعکس اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در مورخ ۳، ۴ و ۵ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹ در محورقدیم «رشت-قزوین» و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس راه استان گیلان تصریح کرد: همچنین در محور «آستارا-اردبیل» و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در مورخ ۳، ۴ و ۵ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹ ممنوع است.

| منبع خبر : دیار میرزا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد