امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 34391
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, استانداری, خبرهای گیلان

افتتاح بخشداری‌های طاهرگوراب و ضیابر شهرستان صومعه سرا

با حضور معاون رئیس جمهوری و استاندار گیلان، ظهر امروز (پنجشنبه) بخشداری های طاهرگوراب و ضیابر شهرستان صومعه سرا افتتاح شد.

به گزارش نبض خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ بخشداری های طاهرگوراب و ضیابر شهرستان صومعه سرا با حضور دکتر حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهوری، دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان و دیگر مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد .

دکتر زارع استاندار گیلان در آیین افتتاح بخشداری های طاهرگوراب و ضیابر شهرستان صومعه سرا اظهار داشت: مسئولان باید علاوه بر مدیریت وظیفه‌ای با نگاه مدیریت فرآیندی، تا جایی که ممکن است، در راستای ارائه خدمات عمومی در همه نقاط شهری و روستایی تلاش کنند.

وی وجود امنیت پایدار به عنوان مهمترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی را مدیون پشتوانه مردمی عنوان و خدمت کردن به آنان را تا آخرین لحظه مسئولیت وظیفه مسئولان دانست.

نماینده عالی دولت در گیلان به قابلیت های فراوان بخش های طاهرگوراب و ضیابر اشاره و منابع انسانی را مهمترین محور توسعه عنوان و خاطرنشان کرد: نیروی انسانی خلاق، توانمند و فعال، بسترساز رونق اقتصاد و اشتغال است و باتوجه به ظرفیت بالای این منطقه، امکان هدایت شرکت‌های دانش بنیان به این مسیر وجود دارد.

وی با بیان اینکه آینده این کشور در دستان نسل جوان خواهد بود و ما باید با ارزش قائل شدن بیشتر به جمعیت جوان، برای ایران عزیز کادرسازی کنیم، گفت: زمانی می‌توان نخستین گام‌ها را برای دست‌یابی به توسعه پایدار و متوازن برداشت که قبل از آن، هماهنگی، همدلی و انسجام لازم بین آحاد مختلف جامعه اعم از شهروندان و همچنین دست‌اندرکاران اجرایی به وجود آمده باشد.

استاندار گیلان در خاتمه سخنانش، مشارکت جدی مردم در انتخابات پیش رو را با اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد که مردم با حضور حداکثری خود، حماسه سیاسی دیگری را برای آینده بهتر و نیز توسعه و رونق کشور خلق خواهند کرد.

وی همچنین از مسئولان و دست اندرکارانی که در مسیر تصویب و ایجاد بخشداری های طاهرگوراب و ضیابر تلاش کردند، قدردانی کرد. افتتاح بخشداری‌های طاهرگوراب و ضیابر

همچنین آیین آغاز عملیات اجرایی پست ۲۰ / ۶۳ کیلوولت ضیابر به ارزش ۳۷۰ میلیارد ریال برگزار شد. افتتاح بخشداری‌های طاهرگوراب و ضیابر

 

افتتاح بخشداری‌های طاهرگوراب و ضیابر

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد