امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 19 June , 2019
امروز : چهارشنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۸ - 16 شوال 1440
شناسه خبر : 5614
  پرینتخانه » اخبار, حوادث تاریخ انتشار : ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹ |

اقدام تکان دهنده یک مادر در رضوانشهر؛ زن جوان دو فرزندش را از طبقه پنجم آپارتمان بیرون انداخت و سپس خودکشی کرد

پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : منابع خبری محلی و همچنین تصاویر و فیلم‌ها نشان می‌دهد که لحظاتی پیش در رضوانشهر مادری یک فرزند ۱۰ ساله و فرزند سه ماهه دیگرش را از طبقه پنجم ساختمان به خیابان پرتاب و سپس خود نیز اقدام به خودکشی کرد. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: مادری […]

پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : منابع خبری محلی و همچنین تصاویر و فیلم‌ها نشان می‌دهد که لحظاتی پیش در رضوانشهر مادری یک فرزند ۱۰ ساله و فرزند سه ماهه دیگرش را از طبقه پنجم ساختمان به خیابان پرتاب و سپس خود نیز اقدام به خودکشی کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: مادری ۴۱ ساله امروز ابتدا دو فرزند ۱۰ ساله و ۳ ماهه اش را از پنجره یک پاساژ ۵ طبقه واقع در خیابان بسیج رضوانشهر پرت کرد و سپس خود را به پایین انداخت.

سرهنگ محمدرضا خیرخواه افزود: در این حادثه مادر و کودک ۳ ماهه در دم جان باختند اما فرزند ۱۰ ساله اش به علت سقوط روی سمند پارک شده کنار خیابان زنده ماند که در یکی از بیمارستان های شهر انزلی بستری شد.

داریوش اسماعیل نسب مسوول واحد آتش نشانی رضوانشهر با تایید این حادثه گفت: آتش نشانان برای خدمات رسانی به محل حادثه اعزام شدند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد