امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 22 April , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 11 رمضان 1442
شناسه خبر : 33215
  پرینتخانه » اخبار, اسلایدر بالایی - ویژه, منطقه آزاد انزلی

امید مردم گیلان به آینده منطقه آزاد انزلی با عملکرد مدبرانه سرپرست توانمند

آن‌طور که به نظر می‌رسد انتصاب مدیرعامل منطقه آزاد انزلی هیچ وقت تا این اندازه دست خوش حواشی قرار نگرفته انتصابی که برخی آن را شایسته سالاری و کارشناسی شده دانسته و برخی بر طبل مخالفت با این انتصاب می‌کوبند. گذشته از اینکه کدام گروه در انعکاس نظرات خود، نفع عمومی را به نفع شخصی ارجحیت داده‌اند, باید  به  سنگ محک استفاده شده در بیانات پرداخت.
مهدی نقوی در مدت کوتاهی که سکان‌داری منطقه آزاد انزلی را عهده دار بود ثابت کرد  تحت فشار و اعمال نفوذ،  دست به انتصابات غیر کارشناسی نمی‌زند. عملکرد به دور از هیجان و حاشیه باعث شد تا نزد افکار عمومی نمره قبولی دریافت کند که این مهم می‌تواند یکی از شاخص‌های ارزیابی دوره مدیریت نقوی باشد.
در فضای اشتغال  بی شک می‌بایست محیا شدن شرایط برای ساکنین و بومی‌های هر استان و شهر در اولویت قرار داشته باشد، این امر  انکار ناپذیر بوده و کمتر کسی است که مخالف آن باشد اما سؤال اینجاست مدیران بومی تا چه اندازه شرایط را برای اشتغال بومی‌ها فراهم نمودند؟    ساز کارهای مدیریتی آنها تا چه اندازه  توانسته به توسعه استان و تولید سرمایه کمک نماید؟ بهتر نیست به جای زادگاه یک هم وطن که امروز در جایگاه خدمت قرار گرفته، عملکرد وی را  مورد ارزیابی قرار دهیم؟
در شرایطی که بحث عمل به قانون در کشور بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و دستگاه قضای  کشور و سایر نهادهای نظارتی با جدیت به دنبال اجرای تمام  و کمال ابعاد مختلف قوانین در کشور هستند،   مردم از  نمایندگانشان در مجلس شورای اسلامی می‌خواهند ضمن ارائه راهکاری مشورتی، به نظارت کامل بر عملکرد کلیه مدیران؛ از مدیران شایسته و دلسوز نظام، زاده هر جای ایرانی اسلامی که هستند حمایت نمایند تا ایرانی یکپارچه و متحد در مسیر توسعه و تعالی داشته باشیم.
|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد