امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 33477
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, استانداری, انتخابات مجلس, خبرهای گیلان

ثبت‌نام ۴۵ داوطلب انتخابات میان دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر

به گزارش نبض خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ محمود قاسم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص آخرین گزارش از تعداد داوطلبان ثبت‌نام شده برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر اظهار داشت: در مدت زمان مهلت ثبت‌نام ۴۵ داوطلب ثبت‌نام قطعی شد که از این […]

به گزارش نبض خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ محمود قاسم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص آخرین گزارش از تعداد داوطلبان ثبت‌نام شده برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر اظهار داشت: در مدت زمان مهلت ثبت‌نام ۴۵ داوطلب ثبت‌نام قطعی شد که از این تعداد ، دو نفر خانم و ۴۳ نفر آقا هستند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان در خصوص سطح تحصیلات داوطلبان ثبت‌نام شده افزود: از مجموع ثبت‌نام شدگان؛ سه نفر دارای مدرک تحصیلی لیسانس، ۲۹ داوطلب دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، ۱۱ داوطلب دارای مدرک تحصیلی دکترا و دو نفر نیز دارای تحصیلات حوزوی هستند.

وی گفت: پنج نفر از داوطلبان با مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کرده اند، ۴۰ نفر نیز به صورت غیرحضوری پیش‌ ثبت‌نام انجام دادند و سپس با مراجعه به فرمانداری ثبت‌نام خود را قطعی کردند.

قاسم‌نژاد با اشاره به وضعیت شغلی داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی حوزه آستانه اشرفیه بیان داشت: سه داوطلب فرهنگی، چهار داوطلب پزشک، ۲۰ داوطلب کارمند، ۱۱ داوطلب بازنشسته، دو داوطلب مدرس دانشگاه، چهار داوطلب دارای شغل آزاد هستند و یک داوطلب هم جزو سایر مشاغل بوده است.

رئیس ستاد انتخابات گیلان در خصوص میانگین سنی داوطلبان تصریح کرد: دو داوطلب دارای میانگین سنی ۳۰ تا ۳۵ سال، پنج داوطلب در بازه سنی ۳۶ تا ۴۰ سال، پنج داوطلب در بازه سنی ۴۱ تا ۴۵ سال، ۹ داوطلب در بازه سنی ۴۶ تا ۵۰ سال، ۱۳ داوطلب در بازه سنی ۵۱ تا ۵۵ سال، هشت داوطلب در بازه سنی ۵۶ تا ۶۰ سال، سه داوطلب هم در بازه سنی ۶۱ تا ۶۵ سال هستند.

وی با بیان اینکه با اتمام مرحله ثبت‌نام داوطلبان ، مرحله بعدی بررسی صلاحیت‌هاست، ادامه داد:  از مجموع ثبت نام شدگان این دوره، ۱۲ نفر سابقه داوطلبی نمایندگی در انتخابات مجلس را دارند که دو نفر آنان ، پیشتر نماینده بودند.

ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی؛ هشتم تا ۱۴ فروردین ماه سال‌جاری در حوزه انتخابیه شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر انجام شد.

 انتخابات میان دوره‌ای مجلس

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد