امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 7 March , 2021
امروز : یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹ - 24 رجب 1442
شناسه خبر : 30139
  پرینتخانه » اخبار, علوم پزشکی گیلان

تجلیل از کادر درمانی بیمارستان رازی رشت

فرمانده سپاه قدس گیلان به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی امروز از کادر درمانی بیمارستان رازی رشت تقدیر و تشکر کردند.

نبض خبر: فرمانده سپاه قدس گیلان به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی امروز از کادر درمانی بیمارستان رازی رشت تقدیر و تشکر کردند.
به گزارش انتخاب امروز ؛ سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در این بازدید گفت : در ۸ ماه شیوع کرونا در گیلان کادر پزشکی همانند رزمندگان دفاع مقدس با همه وجود در برابر این ویروس ایستادند و از جان مردم دفاع کردند و این تشکر کمترین کاری است که می شود برای شان انجام داد.

دکتر ارسلان سالاری رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان هم از جذب پرستاران حق الزحمه ای که در کرونا خدمت رسانی کردند خبرداد و گفت : با پیگیری های انجام شده قرار است قرارداد این پرستاران از ۸۹ روزه به شرکتی تبدیل شود.

محمدباقر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان هم از ساخت یک مستند و یک سریال در شبکه باران با موضوع پرستاران خبرداد و گفت : قرار است مستندی با موضوع نخستین پرستار شهید گیلانی نرجس خانعلی زاده و مستندی با موضوع فداکاری کادر پزشکی در دوران کرونا برای پخش در شبکه های سراسری تهیه و تولید شود.

در مدت ۸ ماه شیوع ویروس کرونا ۴ هزار پرستار ، ۴۰۰ بهیار و ۴۰۰ پزشک در بیمارستان ها و مراکز درمانی گیلان به بیماران کرونایی خدمات رسانی کردند.

تجلیل از کادر درمانی

تجلیل از کادر درمانی

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد