امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 2 July , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۲ تیر , ۱۳۹۹ - 12 ذو القعدة 1441
شناسه خبر : 20949
  پرینتخانه » اخبار, هواشناسی

تداوم بارش برف و باران در جاده‌های شمالی کشور

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور از آخرین وضعیت جوی راه‌های شمالی، علاوه بر بارش باران و برف در جاده‌های هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت، بارش باران در استان‌های خراسان شمالی ،سمنان و گیلان نیز تداوم دارد.

به گزارش نبض خبر، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی،سامانه‌های تردد شمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ بقیه جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به‌روال عادی درجریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۳۱ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، میزان تردد نسبت به روز قبل ۶.۲ درصد کاهش داشته است.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲ درصد، اوج تردد بین ساعت های ۱۷ تا۱۸ و کمترین تردد بین ساعت های ۴ تا ۵ انجام شده که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند زمان مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

بر اساس گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده‌های شمالی هم اکنون ترافیک نیمه‌سنگینی در جاده فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده‌های گدودک،شورآب و ورسک گزارش شده است.

همچنین تردد روانی در جاده‌های هراز،چالوس و آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت گزارش شده است.

این مرکز خبر داده است که جاده‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت دارای بارش باران و برف است.

گزارش مرکز مزبور از آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌های کشور حاکی از ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه کرج-تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک دارد.

برای تردد در جاده‌های کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است.

| منبع خبر : ایرنا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد