امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 29 November , 2020
امروز : یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹ - 14 ربيع ثاني 1442
شناسه خبر : 30929
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, حوادث تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷ |

تکمیل حوضچه آرامش تصفیه خانه سراوان تا ۲ ماه آینده

سیدمحمد احمدی، شهردار رشت با برگزاری جلسات جداگانه ای با پیمانکار ومشاور تصفیه خانه و زباله سوز سراوان به بررسی مشکلات موجود در این پروژه پرداخت.

به گزارش نبض خبر به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سیدمحمد احمدی، شهردار رشت امروز(سه شنبه، ۲۷ آبان) با برگزاری جلسات جداگانه ای با پیمانکار ومشاور تصفیه خانه و زباله سوز سراوان به بررسی مشکلات موجود در این پروژه پرداخت.

در نشست با پیمانکار تصفیه خانه شیرابه سراوان روند تکمیل این تصفیه خانه و احداث حوضچه آرامش مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد احداث حوضچه آرامش در تصفیه خانه سراوان ظرف ۲ ماه آینده تکمیل شود.

این پروژه که در فاز نخست با ظرفیت نیم لیتر بر ثانیه به بهره برداری رسید، می تواند با تکمیل فاز دوم تا ظرفیت سه لیتر بر ثانیه شیرابه های ناشی از زباله ها را تصفیه کند.

شهردار رشت همچنین در نشست با مشاور پروژه زباله سوز با بیان اینکه این پروژه یک پروژه ملی است اظهار کرد: پروژه زباله سوز تنها متعلق به شهرداری نیست و همه دستگاه های متولی، مسئول بوده و باید جهت تکمیل آن مشارکت کنند.

وی خواستار مساعدت ویژه مسئولان کشوری و مدیران ارشد استانی جهت تسریع در بهره برداری از این پروژه ملی و مطالبه به حق مردم شد.

گفتنی است، قرارداد نیروگاه زباله سوز ۶۰۰ تنی فی مابین شهرداری رشت و شرکت تدبیر، توسعه و سلامت در سال ۱۳۹۰ منعقد شد.

تکمیل

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد