00010 copy

جزئیات ۶ پروژه عمرانی بزرگ در رشت

جزئیات ۶ پروژه عمرانی بزرگ در رشت

سید امیرحسین علوی شهردار رشت ضمن تاکید بر رفع هر چه سریعتر مسائل خرد در حوزه پروژه رینگ ۹۰ متری گفت: شناسنامه ملکی در محدوده منطقه پنج شهری، برنامه‌ریزی جهت تملک اراضی و آماده‌سازی اسناد فراخوان با مدل مالی و اقتصادی پروژه رینگ ۹۰ متری هر چه سریعتر اجرایی شود.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – در راستای بررسی جزئیات ۶ پروژه عمرانی بزرگ در رشت، صبح امروز یکشنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ دومین جلسه با موضوع روند اجرای عملیات پروژه رینگ ۹۰ متری و ساختمان فرهنگی میدان گیل به ریاست سید امیر حسین علوی شهردار رشت و با حضور معاونین، مدیران، مشاورین و پیمانکاران مربوطه برگزار شد.

 

سید امیر حسین علوی شهردار رشت در این جلسه ضمن تاکید بر تعیین شناسنامه ملکی املاک واقع در پروژه رینگ ۹۰ متری در محدوده منطقه پنج شهری عنوان کرد: برآوردهای پروژه در بحث مطالعات، برنامه‌ریزی جهت تملک اراضی و آماده‌سازی اسناد فراخوان با مدل مالی و اقتصادی از مواردی است که به شدت روی انجام و سرعت بخشی به آنها تاکید دارم.

 

شهردار رشت بزرگترین موانع اجرای پروژه رینگ ۹۰ متری را تعیین تکلیف اراضی واقع در سپیدرود خواند و با بیان اینکه املاک کوچک باید با منابع نقدی تامین شوند، افزود: پیمانکار پروژه نباید درگیر مسائل ریز پروژه شود و انتظار داریم که موانع هر چه سریعتر شناسایی و برطرف گردند.

 

سید امیر حسین علوی در ادامه ضمن تاکید بر شروع تملک اراضی پروژه رینگ ۹۰ متری گفت: اسناد فراخوان باید با مدل مالی و اقتصادی در اسرع وقت آماده سازی شود، همچنین انتظار داریم که اراضی قابل واگذاری هم سریعا مشخص و موانع و مسائل خرد هرچه سریعتر برطرف گردد.

 

وی در خصوص پروژه ساختمان فرهنگی ساختمان گیل، خاصه در حوزه ابنیه و تاسیسات برقی و مکانیکی آن مواردی را متذکر شد و بر لزوم خرید تجهیزات برای سالن‌های آماده شده این ساختمان و شروع فصل جدیدی از همکاریها در مجموعه شهرداری رشت تاکید کرد.

 

در پایان نیز هر یک از معاونین، مدیران مربوطه و مشاورین این پروژه‌ها به نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر