امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 16 July , 2019
امروز : سه شنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۸ - 14 ذو القعدة 1440
شناسه خبر : 772
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸ |

یکصد و هفتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نبض خبر: یکصد و هفتاد و دومین جلسه شورای اسلامی رشت با تلاوت قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. مسعود کاظمی رییس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه ضایعه درگذشت یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری باعث تأثر همگان شد گفت: این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نبض خبر: یکصد و هفتاد و دومین جلسه شورای اسلامی رشت با تلاوت قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

مسعود کاظمی رییس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه ضایعه درگذشت یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری باعث تأثر همگان شد گفت: این فقدان را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت می گوییم. امروز روز فرار شاه از کشور است، اینجانب این روز را نیز به ملت ایران تبریک می گویم. ۲۷ دی ماه سالگرد شهید نواب صفوی روحانی انقلابی و روز قدس را که در پیش رو داریم گرامی می داریم.

وی افزود: سخن دیگر بنده با شهرداری است. در ماه های آخر سال به سر می بریم. از شهرداری می خواهیم که بودجه پایان سال را به شورا تحویل دهند و مشکل حقوق کارگران، و آسفالت معابر نیز حل شود.

رجبی ویسرودی عضوشورای اسلامی شهر رشت  به عنوان ناطق اول جلسه بیان کرد: حقوق کارگران سریعاً پرداخت شود. آقای دکتر نجفی نماینده دولت است، یکی از بزرگترین مشکل شهر ما عدم احترام به بزرگتر ها است. شهردار محترم یک سری عریضه نویسان استجاری دارد که بیانیه ها را می نویسند.

وی افزود: در مورد شهر نت ها هیچ کاری صورت نگرفته است. جمع آوری آب های سطحی در سال ۹۴ هم در دستور کار قرار گرفت ولی به دلیل برگزاری کنگره ۸۰۰۰ شهید اجازه انجام این کار داده نشد و انجام آن به تعویق افتاد.

رجبی بیان کرد: در شهر معضلات فراوان داریم، تمامی کالاها برای کارهای عمرانی از استان های همجوار است، ما باید قانونی وضع کنیم که ورود کالاهای غیر بومی را منع کنیم.

لایحه کمک مالی به تیم سپیدرود مطرح شد که شیرزاد به عنوان موافق این لایحه بیان کرد: زمان زیادی است که به صورت جدی لایحه کمک مالی به سپیدرود درجریان است. به شدت موافق این حمایت هستم. خیلی از بازیکنان این تیم از جمله دروازه بان و کاپیتان این تیم از اردیبهشت حقوق نگرفته اند.

رفیعی در موافقت با این لایحه گفت: هدف از کمک مالی تقویت تیم قبل از نیم فصل اول است لطفا با یک رآی کمک یک میلیارد تومانی را تصویب کنید و حتما در هفته جاری پرداخت شود.

کارگرنیا به عنوان مخالف لایحه مطرح کرد: در ابتدا بحث تملک باید صورت گیرد و تکلیفش مشخص شود و بعد کمک مالی انجام شود.فقط برای تیم یک حاشیه امنیتی ایجاد کنیم ،کمک مالی فقط کمک به خریدار بعدی تیم میباشد.به نظر بنده این هزینه اضافی است.

همچنین موسوی روزان و علوی و رسولی  مخالفت خویش را نسبت به کمک مالی یک میلیارد تومانی را  به باشگاه سپیدرود را  اعلام کردند و گفتند تیم باید خریداری شود.

در پایان این لایحه با ۸ رآی کاظمی،شیرزاد،رفیعی، باقری،رجبی،حاجی پور، جذب و پیشگر تصویب شد.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد