امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 20 November , 2019
امروز : چهارشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۸ - 23 ربيع أول 1441
شناسه خبر : 13188
  پرینتخانه » اخبار, مدیریت و اقتصاد تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷ |

حذف یارانه چای از بودجه ۹۸ صحت ندارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان با اشاره به اینکه حذف یارانه چای از بودجه ۹۸ صحت ندارد، گفت: سیاست های حمایتی دولت در بخش کشاورزی و از جمله چای با جدیت بیشتر ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری نبض خبر:کیوان محمدی با اشاره به اینکه سیاست های حمایتی دولت در بخش کشاورزی و از جمله چای با جدیت بیشتر ادامه دارد، گفت: این سیاست‌ها در چند سال اخیر به گونه‌ای بوده که علاوه بر امیدواری چایکاران سبب بازگشت حدود ۴۰۰۰ هکتار از باغات رها شده به چرخه تولید شده است.

محمدی با اشاره به بودجه سال آینده افزود: در بودجه ۹۸ با تجمیع چند عنوان حدوداً ۷۵۰ میلیارد یارانه برای چای و چند محصول دیگر در نظر گرفته شده در حالی‌که یارانه چایکاران در سال‌های اخیر بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلیارد تومان بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان اظهارکرد: در شیوه جدید (بودجه ۹۸) دست دولت در کمک به صنعت چای و محصولات دیگر به مراتب بازتر از سال‌های گذشته خواهد بود.

وی با اشاره به پیچیدگی امر بودجه از خواص خواست قبل از هر نوع اظهارنظر با متخصّصان و متولیان امر مشورت کرده تا ناخواسته و ندانسته موجب تشویش افکار عمومی نشوند. گفتنی است محمدحسین قربانی، نماینده مردم آستانه اشرفیه روز گذشته اظهار داشته بود: دولت در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۸ برخی از ردیف‌های مربوط به حوزه کشاورزی نظیر خرید تضمینی برگ سبز چای را حذف کرده است.

| منبع خبر : پایگاه خبری رساگیل
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد