00010 copy

حضور سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت در پارک علم و فناوری گیلان 

نبض خبر: بهره مندی از توانایی شرکت های فناور و دانش بنیان استان برای حل مشکلات پسماند شهرداری رشت

نشستی با حضور سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت و جمعی از مدیران عامل شرکت های فناور پارک علم و فناوری گیلان برای رفع نیاز های فناورانه در حوزه حل مشکلات پسماند رشت در این سازمان برگزار شد.

در این جلسه دکتر حاتم زاده رئیس پارک علم و فناوری گیلان اعلام کرد: پارک علم و فناوری گیلان آمادگی دارد برای حل مشکلات استان با استفاده از تخصص و توامندی های شرکت های فناور حمایت های ویژه را در دستور کار خود قراردهد تا برای رفع مشکلات و نیازمندی های اعلام شده از سوی دستگاه های اجرایی استان شاهد رفع نیاز و مشکلات استان باشیم.

دکتر علی مقصودی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت ضمن اعلام نیازها و چالش های حوزه پسماند های شهری گفت: رویکرد ما برای حل برخی از مسائل حوزه پسماندهای شهری، بهره مندی از توانایی های شرکت های دانش بنیان و فناور استان می باشد که بتوانیم با حضور این شرکت های ، چالش های پسمانه های شهری را در استان رفع نماییم.

در این نشست مقرر شد تا این اعلام نیاز از سوی معاونت پسماند شهرداری رشت مطرح شود و طی هماهنگی های لازم و با حضور شرکت های دانش بنیان بتوان راه کارهای عملی برای رفع این مشکلات تدوین و اجرا گردد.

در این جلسه که با حضور برخی از شرکت های دانش بنیان و فناوری استان و با حضور دکتر بابایی معاون فناوری و نوآوری و مهندس کوهستانی معاونت پشتیبانی پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد مقرر شد تا نشست های آتی با پیگیری هر دو معاونت پارک علم و فناوری گیلان با رویکرد رفع مشکلات ؛ از توانایی های شرکت های دانش بنیان و فناور استفاده گردد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر