امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Saturday, 24 July , 2021
امروز : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ - 15 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 27858
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, جالب و خواندنی, حوادث, خبرهای گیلان

حکم جالب یک قاضی علیه شکارچی سابقه‌دار گراز در رضوانشهر

نبص خبر؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رضوانشهر از دستگیری و اجرای حکم جایگزین مبنی بر کاشت نهال برای شکارچی سابقه دار گراز در این شهرستان خبر داد. اکبر میغی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رضوانشهر اظهار داشت: مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رضوانشهر در یک اقدام به موقع و با هماهنگی دادستان […]

نبص خبر؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رضوانشهر از دستگیری و اجرای حکم جایگزین مبنی بر کاشت نهال برای شکارچی سابقه دار گراز در این شهرستان خبر داد.

اکبر میغی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رضوانشهر اظهار داشت: مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رضوانشهر در یک اقدام به موقع و با هماهنگی دادستان و پلیس امنیت شهرستان، یک شکارچی متخلف سابقه‌دار را که در عرصه‌های طبیعی شهرستان گراز شکار می‌کرد را دستگیر کردند.

میغی با بیان اینکه پرونده این شکارچی متخلف جهت طی مراحل رسیدگی به مرجع قضایی ارجاع شده است عنوان کرد: پس از بررسی مستندات موجود و ارائه شده، قاضی پرونده این متخلف سابقه‌دار را به مجازات جایگزین محکوم کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست رضوانشهر افزود با توجه به آیین‌نامه اجرایی ماده ٧٩ قانون مجازات اسلامی متخلف مذکور ملزم به انجام خدمات عمومی رایگان از طریق کاشت ١٠ اصله نهال در منطقه رضوانشهر شد.

انتهای پیام/http://Nabzkhabar.ir

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد