امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 21 May , 2019
امروز : سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۸ - 17 رمضان 1440
شناسه خبر : 2899
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, حوادث تاریخ انتشار : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶ |

حکم قصاص قاتل بنیتا صادر شد

متهم ردیف اول پرونده بنیتا به مرگ محکوم شد… به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : متهم ردیف اول پرونده بنیتا به مرگ محکوم شد. محمد، متهم ردیف اول پرونده بنیتا با حکم دادگاه به قصاص محکوم شد. بنیتادختر هشت‌ماهه ایرانی بود و در حالی که درون خودروی پراید پدرش بود، ربوده شد […]

متهم ردیف اول پرونده بنیتا به مرگ محکوم شد…

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : متهم ردیف اول پرونده بنیتا به مرگ محکوم شد.

محمد، متهم ردیف اول پرونده بنیتا با حکم دادگاه به قصاص محکوم شد.

بنیتادختر هشت‌ماهه ایرانی بود و در حالی که درون خودروی پراید پدرش بود، ربوده شد و پس از شش روز، در بامداد ۴ مرداد، جسد او پیدا شد.

کودکی که ۶ روز داخل خودروی به سرقت رفته پدرش با شیشه‌های بسته و درهایی که قفل نبودند در کنار خیابانی خلوت از گرسنگی و تشنگی جان داد. او به دلیل باقی ماندن در خودرو و شدت گرما جان داده بود. متهمان پرونده بنیتا در ماه جاری طی دو جلسه دادگاه در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.

محسنی‌ اژه‌ای، سخنگوی دستگاه قضائی کشور نیز در نشست خبری امروز درباره حکم پرونده بنیتا گفت: حکمش صادر شده اما طبیعی است که باید ابلاغ شود و بعد هم قابل اعتراض است .متهم ردیف اول چند اتهام داشت که الان از بیان جزییات معذور هستم. یکی از اتهامات قتل عمد بود که به خاطر آن قصاص نفس صادر شده است و نسبت به سایر موارد اتهامی، مجازات‌های متناسب اعم از حبس و شلاق و تبعید صادر شده است. البته این احکام قابل اعتراض است و در صورت اعتراض به تجدیدنظر می‌رود.

 

منبع : رشتِ رویایی

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد