امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 34208
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, حوادث, خبرهای گیلان

دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش درگیری‌ شهرستان‌ آستارا

جانشین فرماندهی انتظامی استان از اشرافیت ماموران پلیس و دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش در شهرستان‌ آستارا خبر داد.

نبض خبر ؛

سرهنگ “حسین حسن‌پور” با اشاره به وقوع درگیری تعدادی از اراذل و اوباش به علت اختلافات خانوادگی در شهرستان‌ آستارا گفت: در پی دریافت گزارش شهروندان مبنی بر ایجاد ناآرامی و وقوع درگیری میان تعدادی از اراذل و اوباش در شهرستان آستارا، بلافاصله ماموران در محل حاضر و نسبت به بررسی ابعاد مختلف این درگیری‌ اقدام کردند.

وی افزود: پس از انجام اقدامات کارشناسی و با اشرافیت اطلاعاتی پلیس، تمامی عوامل این درگیری‌ شناسایی و دستگیری آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان، علت وقوع درگیری میان این اراذل و اوباش را مسائل خانوادگی و ناموسی اعلام کرد و گفت: ۷ نفر اراذل و اوباش این درگیری در دو عملیات جداگانه شناسایی و ظرف کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پرونده متهمان پس از بررسی های لازم، تکمیل و به همراه متهمان در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت. درگیری‌ در شهرستان‌ آستارا

سرهنگ حسن‌پور در پایان ضمن تقدیر از مشارکت خوب شهروندان با پلیس اظهارداشت: نیروی انتظامی با هرگونه تحرک اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت و آسایش شهروندان مقتدرانه برخورد خواهد کرد و اجازه ایجاد ناامنی و عرض اندام را به این افراد شرور نخواهد داد. درگیری‌ در شهرستان‌ آستارا

 

درگیری‌ در شهرستان‌ آستارا

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد