امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 May , 2019
امروز : یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸ - 22 رمضان 1440
شناسه خبر : 2558
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲ |

در دمای ۶۰ درجه زیر صفر؛ دو کوهنورد گیلانی قله کورژنوسکایا هیمالیا را فتح کردند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نبض خبر: کاوه اسدی و پویار رفیعی،دو کوهنورد گیلانی در دمای ۶۰ درجه فتح قله کورژنوسکایا هیمالیا را فتح کردند. به نقل از ایسنا،کاوه اسدی و پویار رفیعی،دو کوهنورد گیلانی موفق شدند پس از صعود به قله ۷۱۰۵ متری کورژنوسکایا ضمن صعود موفقیت آمیز، پرچم مقدس کشور عزیز مان را به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نبض خبر: کاوه اسدی و پویار رفیعی،دو کوهنورد گیلانی در دمای ۶۰ درجه فتح قله کورژنوسکایا هیمالیا را فتح کردند.

به نقل از ایسنا،کاوه اسدی و پویار رفیعی،دو کوهنورد گیلانی موفق شدند پس از صعود به قله ۷۱۰۵ متری کورژنوسکایا ضمن صعود موفقیت آمیز، پرچم مقدس کشور عزیز مان را به اهتزاز درآورده و بر بلندای هیمالیا بایستند.

پس از دوهفته تلاش و مبارزه سخت در دمای بالای ۶۰ درجه زیر صفر،قله کورژنوسکایا رشته کوه هیمالیا،مقهور قدرت کاوه اسدی و پویار رفیعی، کوهنوردان رودباری شد.

کاوه اسدی و پویار رفیعی که به همراه دو همنورد دیگر ایرانی از نیشابور موفق به فتح کورژنوسکایا شده اند در سلامت کامل به سر برده و پس از مراسم شکرگزاری و همچنین پیام صوتی به سراسر دنیا ندای صلح دوستی و پیام صلح طلبی مردم ایران را به گوش جهانیان رساندند.

کاوه اسدی هیمالیانورد جوان استان و شهرستان رودبار به نشانه صلح و دوستی شاخه زیتون که نماد مردمان شهرستان رودبار است را در بلندای هیمالیا به یادگار گذاشت تا همگان بدانند مردم ایران نه تنها جنگ طلب نیستند بلکه هرگونه جنگ طلبی و شرارت و تجاوز را محکوم می کنند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد