امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 25 June , 2019
امروز : سه شنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۸ - 22 شوال 1440
شناسه خبر : 15395
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵ |

رئیس‌جمهور ایران: سال جدید سال تصمیم‌گیری‌های نو است

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در پیام نوروزی خود، سال 1398 را سال "تصمیم‌گیری‌های نو"، سال "مهار تورم"، "متعادل کردن قیمت ارز" و سال "دوستی بیشتر با همه همسایگان" اعلام کرد.

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز سال جدید را سال “تصمیم‌گیری‌های نو”، سال “انسجام بیشتر و تلاش بیشتر”، سال “مهار تورم”، “متعادل کردن قیمت ارز” و سال “دوستی بیشتر با همه همسایگان” اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران، وی همچنین سال گذشته را “پیروزی بر تروریسم، سال پیروزی ملت ایران در مجامع بین المللی و در دادگاه بین‌المللی، سال ایستادگی ملت ایران” اعلام کرد و افزود: در عین حال از لحاظ معیشت، مردم با سختی‌های فراوانی مواجه بودند و همه تلاش دولت و کارگزاران نظام، کاهش این سختی‌ها و مشکلات بوده است.

روحانی اعلام کرد: اساس نابسامانی‌ها و مشکلات ما، از سوی بدخواهان، از بیرون مرز ایران وارد سرزمین ما شده است. مشکلات از بدخواهان و عهدشکنان و از تازه به قدرت رسیدگان در واشنگتن آغاز شد، اما پایانش دست ماست.

او در خصوص آغاز تحریم‌ها علیه ایران خاطرنشان کرد: «دیدیم تمام کشورها به استثناء چند کشور در کنار ملت ایران ایستادند؛ تمام مجامع بین‌المللی از سازمان ملل تا شورای امنیت تا آژانس و تا دادگاه‌های بین‌المللی، همه و همه، حق را به ملت ایران دادند.»

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد