00010 copy

رشت مظلوم ترین شهر ایران

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت در دومین نشست تخصصی گردشگری مقاومت مطرح کرد

به گزارش نبض خبر به نقل از  واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت ؛ علیرضا تاج شهرستانی، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت امروز دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ در دومین نشست تخصصی گردشگری مقاومت رشت‌ اظهار داشت:‌ شهر رشت نه تنها در حوزه غذا و صنایع دستی بلکه در بسیاری از حوزه‌های فرهنگی و گردشگری دارای پتانسیل است.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت ضمن اشاره به انتخاب رشت به عنوان شهر خلاق خوراک سازمان جهانی یونسکو ابراز داشت: بیش از ۲۰۰ نوع تنوع غذایی در رشت وجود داشته و همواره گردشگران بسیاری به گیلان سفر میکنند اما متاسفانه ما نتوانستیم استفاده مطلوبی از این ظرفیت عظیم داشته باشیم.
تاج شهرستانی ضمن پاسداشت یاد و خاطره همه شهدای اسلام و انقلاب به ویژه شهید ایثارگر املاکی تصریح کرد: رشت استعداد بسیار زیادی در بحث مقاومت دارد و باید زندگینامه شخصیتهای ایثارگر و وطن پرست را برای نسل آینده ثبت و ضبط کنیم.
وی در ادامه مساله کمبود بودجه و اعتبار را یکی از مشکلات همه استان ها و البته شهرداری‌های کشور ذکر کرد و افزود: تا زمانی که مشکل کمبود بودجه حل نشود نمی توان از پتانسیل ها و ظرفیت‌ها به خوبی بهره برد.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه رشت به معنای کل گیلان است این شهر را مظلوم ترین شهر ایران که مشکلاتش در زیر سر سبزی آن پنهان شده خواند و اذعان کرد: نگاه تکراری به مسائل و موضوعات به جای کمک و ارتقا نتیجه عکس خواهد داشت.
تاج شهرستانی اظهار داشت: از آنجا که گیلانی و رشتی دارای استعدادهای بسیار زیادی است بنابراین باید موقعیت و بستر را به گونه‌ای فراهم کنیم تا بتوانیم رشت را در جایگاه واقعی خود قرار دهیم.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر