امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 25 July , 2021
امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 16 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 34668
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار گیلان, تامین اجتماعی, خبرهای گیلان

تلاش شهرداری ها و دهداری ها نماد و مظهری از جوشش و پویایی یک جامعه است .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به مناسبت فرارسیدن 14 تیرماه (( روز شهرداری و دهداری )) ، طی پیامی این مناسبت را به مدیران و کارکنان خدوم این مجموعه ها تبریک گفته و از تلاش آنها قدردانی نمود .

به گزارش نبض خبر به نقل از  روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، در این پیام آمده است :

شهرداری ها با گستره وسیعی از سازمانهای زیرمجموعه وابسته تاثیری وافر در عرصه های مختلف جامعه همچون زیباسازی ، بهداشت و سلامت ، عمران و آبادانی و در مفهومی عمیق تر ایجاد نشاط اجتماعی ، شادابی و طراوت در سطح شهر از طریق فضاسازی ها و ایجاد بسترهای مناسب برای فعالیتهای فرهنگی اجتماعی قلمداد می گردند و دهداری ها نیز بمثابه مأمنی برای انسجام و همدلی و ساماندهی در روستاها بوده و تلاش و کوشش هردوی این مجموعه ها نماد و مظهری از جوشش و پویایی یک جامعه محسوب می گردد .

شهرداری ها علاوه بر رویکردهای اجتماعی با فعال نمودن و خلق فضاهای اقتصادی و عمرانی در کسب و کار و رونق آن نیز موثر بوده و بمنزله یکی از ظرفیت های این حوزه در کشور نقش آفرینی مینمایند .

این دو حوزه که کارکنان آن همگی از اعضای خانواده بزرگ تامین اجتماعی و بیمه شدگان این سازمان تلقی می گردند با همت زیاد و اندیشه و تفکری والا مسیر خدمت به جامعه را در عمومی ترین شکل آن هموار نموده و یکی از بارزترین مصادیق دستگاههای پرکار برای شهروندان در تمامی اقشار و سنین میباشند .

لذا همزمان با ۱۴ تیرماه (( روز شهرداری و دهداری )) با پاسداشت و قدردانی تلاشها و زحمات نیروهای خدوم این دو عرصه ، این مناسبت را به تمامی مدیران و کارکنان شهرداری ها و دهداری های سراسر استان تبریک عرض نموده و از یزدان پاک برای یکایک این عزیزان سلامتی و شادکامی و توفیق خدمت در سنگرهای مقدس کاری آرزومندم .

روز شهرداری و دهداری

روز شهرداری و دهداری

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد