امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 23 July , 2019
امروز : سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸ - 21 ذو القعدة 1440
شناسه خبر : 13448
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, مدیریت شهری تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱ |

رییس شورا: هر تصمیمی که امروز در صحن شورا گرفته شود، ضامن اجرا و تبعات آن خود شورای شهر می باشد

سید امیر حسین علوی اظهار داشت: طبق جلسه قبلی، گزینه هایی که طبق آیین نامه ابلاغی وزارت کشور حائز شرایط نبودند به صحن شورا دعوت نشدند و برخی حائز شرایط بودند ولی به صحن شورا نیامدند مانند آقایان رضا میرعباسی، نوربخش، میرحسینی
به گزارش نبض خبر رئیس شورا همچنین با اشاره به مقرره جلسه قبلی خطاب به آقای حاجی پور، گفت: قرار بود آقای اسماعیل حاجی پور، به عنوان رییس سنی شورا، با برخی از بزرگان استان و وزارت کشور استمزاجی داشته باشد که آیا می توانیم خارج از اسلوب و تصویب نامه جدید اقدامی انجام دهیم یا خیر؟ مطمئنا ایشان بررسی های داشته است و اطلاع دارم که ایشان در سطح کشور و استان پیگیری نموده اما بنده بر حسب وظیف و تکلیف بیان می کنم تا وظیفه ریاست شورایی خود را انجام داده باشم که تا فردا مورد سوال قرار نگیرم یا مورد شماتت کسی نشوم که برخی از نامزدهای تعرفه شده چون شرایط آیین نامه جدید را نداشتند، به صحن شورا دعوت نشدند، نظیر آقایان جمشیدی چناری و اسدالله طهماسبی
سید امیر حسین علوی بیان داشت: علت اینکه پذیرفتم بر خلاف آیین نامه، آقای جذب برنامه ارائه دهد، تاکید ۵+۱ نفر عضو شورا بود. استدلال های اعضای شورا نیز در این زمینه قابل پذیرش است.
رئیس شورا افزود: این توضیحات را بیان کردم تا بگویم هر اتفاق و هر تصمیمی امروز در صحن شورا گرفته شود، ضامن اجرا و تبعات آن خود شورای شهر می باشد. ان شاالله که مشکل و اتفاقی پیش نیاید فقط حسب تکلیف ریاست شورایی خود عرض کردم و اگر قرار است کاری صورت گیرد و اعضای شورا کمکی نمایند، عزم را جزم کنیم تا اتفاق مطلوبی صورت پذیرد.
علوی در پایان تاکید نمود: بنده شخصا استعلام مکتوب انجام دادم اما پاسخی دریافت نکردم. شفاهی هم استعلام کردم ولی پاسخ ها ضد و نقیض بود. با این تفاسیر اگر آقای حاجی پور پیرو وظیفه ای که به ایشان محول شده توضیحاتی دارند، بیان نمایند در غیر اینصورت طبق توافق با توجه به اینکه آقای جذب مدارک خود را تحویل دبیرخانه داده اند، در خدمت ایشان باشیم.
| منبع خبر : شورا اسلامی رشت
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد