امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 20 September , 2020
امروز : یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹ - 3 صفر 1442
شناسه خبر : 29705
  پرینتخانه » اخبار, استانداری

ساماندهی جایگاه دفن زباله روستای کشل آزادسرا با ۳ میلیارد تومان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان یکی از مهم‌ترین معضلات در آستانه‌اشرفیه را پسماند سراوان معرفی کرد و گفت: برای ساماندهی جایگاه دفن زباله کشل آزادسرا، سه میلیارد تومان برای احداث جایگاه دفن زباله اعتبار در نظر گرفته‌شده و هزینه شده است.

به گزارش نبض خبر در آستانه‌اشرفیه، باهدف پیگیری مستقیم و مسائل و مشکلات مردم راه‌اندازی شده و در سریع‌ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد.

“زباله‌های روستای کشل آزادسرا معضلی برای محیط‌ زیست شده است” که از طریق مخاطبان در سامانه فارس من ثبت شد.

مخاطب در ثبت این سوژه مطرح کرده است که ” پسماندهای صنعتی، خانگی و بیمارستانی شهرستان آستانه‌اشرفیه در روستایی به نام کشل آزادسرا ریخته و دپو می‌شود که شیرابه‌هایش وارد آب زیرزمینی و سفیدرود می‌شود و ما از همون آب ماهی می‌گیرم و حیوانات هم از آن آب استفاده می‌کنند.”

ساماندهی جایگاه دفن زباله روستای کشل آزاد سرا با سه میلیارد تومان هزینه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در استان گیلان چند نقطه برای تجمیع زباله‌ها تعیین‌شده است، اظهار کرد: بر اساس تصمیمات گرفته‌شده زباله‌های گیلان بر اساس قوانین و الزامات محیط‌ زیست ساماندهی شده و بر همین اساس هفت نقطه در گیلان برای تجمیع زباله‌ها تعیین‌شده است.

علی اوسط اکبری مقدم  از راه‌اندازی سه دستگاه زباله سوز در استان گیلان خبر داد و گفت: سه دستگاه زباله‌سوز در شرق، غرب و مرکز استان گیلان تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسند که افتتاح این سه دستگاه قطعاً بخش اعظمی از مشکلات پسماند در استان برطرف می‌شود.

وی یکی از مهم‌ترین معضلات در آستانه‌اشرفیه را پسماند سراوان معرفی کرد و افزود: در روستای کشل آزادسرا سه میلیارد تومان برای احداث جایگاه دفن زباله اعتبار در نظر گرفته‌شده و هزینه شده است.

| منبع خبر : فارس
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد