امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 9 May , 2021
امروز : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 28 رمضان 1442
شناسه خبر : 32457
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار

سه خبر تأمین اجتماعی برای بیماران / جزئیات درمان رایگان

سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد: هزینه درمان بیمه‌شدگانی که ساکن شهرهای فاقد بیمارستان این سازمان هستند رایگان خواهد بود، علاوه بر این درمان بیماران بالای 65 سال دارای رابطه بیماری با این سازمان نیز بدون هزینه خواهد بود.

به گزارش نبض خبر ،مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی سه خبر برای بیمه‌شدگان اعلام کرد که هدف آن کاهش هزینه درمانی بیماران زیر چتر بیمه این سازمان است.

خبر نخست: درمان رایگان ساکنان برخی شهرها

در تمامی شهرهای فاقد بیمارستان تأمین اجتماعی ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان این سازمان در بیمارستان‌های دولتی رایگان خواهد بود.

مصطفی سالاری اظهار داشت: یکی از تصمیم‌های قطعی ما در حوزه درمان این است که در هر شهرستانی که بیمارستان نداریم، درمان بیماران در بیمارستان‌های دولتی رایگان باشد

خبر دوم: رایگان شدن درمان ۶۵ سال به بالا

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تصمیم دیگر این سازمان را برای افراد بالای ۶۵ سال عنوان و اظهار کرد: در شهرهایی که بیمارستان داریم، برای افراد بالای ۶۵ سال در بیمارستان‌های دولتی رایگان خواهد بود. وی اضافه کرد: این کارها هزینه‌های درمان مردم را به‌طورجدی کاهش می‌دهد.

خبر سوم: پوشش کامل پروتزها و لوازم جراحی

خبر سوم مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره برخی ملزومات درمانی و هزینه‌های بیماری مزمن و صعب‌العلاج بود.او گفت: پروتزها و لوازم جراحی در بیمارستان‌های دولتی با هر کیفیت و قیمتی که مصرف شود، به‌طور کامل پرداخت می‌شود. درباره درمانگاه‌ها نیز کار مشابهی در حال انجام است اما هنوز قطعی نشده است.همچنین برای بیماران مزمن و صعب‌العلاج با تشکیل پرونده در تأمین اجتماعی هزینه داروها کامل پرداخت می‌شود

| منبع خبر : رکنا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد