امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 8 July , 2020
امروز : چهارشنبه, ۱۸ تیر , ۱۳۹۹ - 18 ذو القعدة 1441
شناسه خبر : 27186
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان

ضرورت تکمیل عملیات احداث پل کابلی آستانه اشرفیه

فرماندار آستانه اشرفیه خواستار اتمام هرچه سریعتر این پروژه مهم که نزدیک به ۱۰ سال از آغاز عملیات اجرایی آن می‌گذرد، شد.

ضرورت تکمیل عملیات احداث پل کابلی آستانه اشرفیه

به گزارش نبض خبر

یونس محمودی،  فرماندار آستانه اشرفیه تکمیل روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه گفت: تکمیل و اتمام این پل، نقش موثری در توسعه و رونق اقتصادی منطقه دارد.

او با اشاره به نقش این پل کابلی در کاهش بار ترافیکی و همچنین رونق بخش گردشگری منطقه افزود: تکمیل و بهره برداری از این پل یکی از خواسته‌های مهم مردم شهرستان است که امیدواریم هرچه زودتر تحقق یابد.

فرماندار آستانه اشرفیه افزود: اقدامات موثری در جهت تکمیل این پل کابلی صورت گرفته و وزیر راه و شهرسازی نیز طی بازدیدی که از وضعیت روند اجرای این پروژه داشته، قول مساعد برای سرعت بخشیدن به اتمام این طرح داده است.

یونس محمودی  در ادامه نیز با تاکید بر اینکه باید از تمام ظرفیت‌ها برای اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه تمام این شهرستان بهره ببریم، گفت: انتظار می‌رود در این خصوص کلیه مدیران دستگاه‌های اجرایی ضمن تعامل با یکدیگر دقت و تلاش لازم را داشته باشند.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات ستاد مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان نیز گفت: به منظور مقابله و پیشگیری از شیوع این ویروس نیاز است تا همچنان نکات بهداشتی از سوی عموم رعایت شود.

فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه  همچنین خواستار تسریع در رفع مشکلات مربوط به کمبود آب شرب در برخی از مناطق روستایی این شهرستان شد،گفت:عملیات احداث پل کابلی منطقه کورکاء آستانه اشرفیه به طول ۱۵۸ متر به عرض ۱۳ متر در سال ۸۹ بر روی رودخانه سفیدرود (در مجاورت پل قدیمی این منطقه با قدمت حدود ۸۰ سال) آغاز شده است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد