امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 20 August , 2019
امروز : سه شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۸ - 19 ذو الحجة 1440
شناسه خبر : 16034
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶ |

ضرورت ورود دستگاه‌های نظارتی به موضوع تبانی در لیگ برتر

به گزارش نبض خبر 💢نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر اینکه دستگاه‌های نظارتی باید به موضوع تبانی در لیگ برتر ورود کنند، گفت: همین که یک فرد مالکیت دو باشگاه در لیگ برتر را عهده دار است خود مسئله مفسده برانگیزی است که ضرورت دارد به آن رسیدگی شود. 💢سید کاظم دلخوش نایب […]

به گزارش نبض خبر

💢نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر اینکه دستگاه‌های نظارتی باید به موضوع تبانی در لیگ برتر ورود کنند، گفت: همین که یک فرد مالکیت دو باشگاه در لیگ برتر را عهده دار است خود مسئله مفسده برانگیزی است که ضرورت دارد به آن رسیدگی شود.

💢سید کاظم دلخوش نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس در گفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حساسیت بالای دو هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، گفت: ورزش در کشور ما با ورزش در تمام دنیا متفاوت است و متأسفانه ورزش در کشور ما پشت صحنه‌هایی دارد که قابل دفاع نیست.

💢نماینده صومعه سرا در مجلس با تأکید بر اینکه شائبه‌هایی مبنی بر تبانی برخی تیم‌های لیگ برتری مطرح شده که مراجع نظارتی باید سریعاً به این موضوع ورود کنند، افزود: نباید اجازه داد که روح ورزش که از سرشار از مردانگی و مرام پهلوانی است دچار خدشه و آلوده به مسائل غیر اخلاقی شود.

💢دلخوش با بیان اینکه کمترین کشوری در دنیا هوادارانی همچون هواداران ایرانی دارد، افزود: بخشی از مدیریت‌ها در فوتبال کشور قابل دفاع نیست و در شرایطی که باید فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان نظارت دقیق تری بر رقابت‌های لیگ برتر داشته باشند اما شاهد رخ دادن اتفاقات عجیبی در فوتبال کشور هستیم.

💢این نماینده مردم در مجلس با یادآوری اینکه شورای تأمین در هر استان و دستگاه‌‎های امنیتی و نظارتی باید امنیت رقابت‌ها را تأمین کنند، افزود: نباید ورزشی که به عنوان یکی از شاخص‌های نشاط در کشور است، خود تبدیل به بحران امنیتی و اخلاقی تبدیل شود.

💢نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس درباره مطرح شدن شائبه تبانی و مالکیت یک فرد بر دو باشگاه، عنوان کرد: ضرورت دارد که دستگاه ‎های نظارتی و فدراسیون اجازه ندهند که یک فرد مالکیت دو باشگاه را بر عهده داشته باشد و این مسئله خود مفسده برانگیز است.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد