امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 25 July , 2021
امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 16 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 33166
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان, علوم پزشکی گیلان

دکتر سالاری از مجاهدت اصحاب رسانه و مطبوعات تقدیر کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو از تلاش ها و مجاهدت خبرنگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات طی یک سال اخیر به ویژه در بحران کرونا تقدیر کرد.

به گزارشن نبض خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ مجاهدت اصحاب رسانه و مطبوعات مجاهدت اصحاب رسانه و مطبوعات

دکتر ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ارسال پیامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال نو از همراهی اصحاب رسانه، جراید و مطبوعات در طول یک سال اخیر تقدیر کرد.

در متن پیام تبریک دکتر ارسلان سالاری خطاب به خبرنگاران و صاحبان رسانه آمده است؛

ارتباطات و تعامل با جهان بشریت یکی از هدفمندترین عوامل پیشرفت در جوامع انسانی کنونی است و زیربنای توسعه و نمو هر جامعه‌ای ، حضور فعالانه هادیان افکار عمومی و قشر خبرنگاران هستند.

بی شک در دنیای پر التهاب و پر فراز و نشیب کنونی به ویژه بحران پاندمی کرونا، تنها با قلم فرسایی اصحاب رسانه، تلاش های مجاهدانه صاحبان فکر و اندیشه و همچنین با هدایتگری‌های استراتژیک روزنامه نگاران میتوان به یک آرامش نسبی رسید و شهد شیرین خدمت را جادوانه ساخت.

اینجانب ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین حلول سال نو، از یکایک خبرنگاران، صاحبان رسانه و مطبوعات به ویژه فعالان عرصه اطلاع رسانی حوزه سلامت تقدیر می‌کنم.

دکتر ارسلان سالاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

مجاهدت اصحاب رسانه و مطبوعات

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد