امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Friday, 24 May , 2019
امروز : جمعه, ۳ خرداد , ۱۳۹۸ - 20 رمضان 1440
شناسه خبر : 12930
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, خبرهای گیلان, ورزشی تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹ |

مجوز آکادمی باشگاه والیبال وارنا شهر باران صادر شد

هدف از تشکیل آکادمی شناسایی استعدادهای برتر، ارائه تمرینات اصولی و معرفی نخبگان والیبالی به باشگاه های تراز اول لیگ‌برتری است

به گزارش نبض خبر: هدف از تشکیل آکادمی شناسایی استعدادهای برتر، ارائه تمرینات اصولی و معرفی نخبگان والیبالی به باشگاه های تراز اول لیگ‌برتری است

مهندس عاقل منش، مدیرعامل باشگاه با اشاره به صدور مجوز آکادمی باشگاه گفت: در راستای توسعه ورزش مفرح والیبال و شناسایی استعدادهای برتر در این خصوص، مجوز آکادمی باشگاه والیبال وارنا شهرباران صادر شد.

مدیرعامل باشگاه وارنا افزود: کشف استعدادهای برتر و ارائه امکانات برای شڪوفایی این استعدادها، یکی از مهمترین اصول باشگاه داری حرفه ای است و تحقق این هدف به بهترین شکل در آکادمی باشگاه دنبال خواهد شد.

مهندس عاقل منش با بیان اینکه به زودی تفاهم نامه ای با باشگاه های تراز اول لیگ برتر والیبال مردان با موضوع انتقال بازیکنان مستعد منعقد خواهد شد، تصریح کرد: آکادمی والیبال باشگاه وارنا شهر باران در هفته آتی و با معرفی مدیر آکادمی به قدرت شروع به فعالیت خواهد نمود.

وی ادامه داد: توسعه ورزش والیبال، حمایت از نخبگان گیلانی والیبال کشور، اعتلای والیبال گیلان به سطح اول کشور، انتقال بازیکنان توانمند به باشگاه های مطرح لیگ برتری و ارائه تمرینات اصولی منطبق بر آخرین استانداردهای روز والیبال از مهمترین اهداف آکادمی باشگاه خواهد بود.

 روابط عمومی باشگاه والیبال وارنا شهر باران

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد