امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 6 August , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹ - 17 ذو الحجة 1441
شناسه خبر : 8280
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, سیاسی

محمد حسن عاقل منش: شهرداری با ارائه خدمات متنوع رایگان انتظارات را افزایش داده است

به گزارش نبض خبر: سی و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای شهر رشت عصر روز گذشته به ریاست محمد حسن عاقل منش در تالار شورا برگزار شد. محمد حسن عاقل منش در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس جهادسازندگی در سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) اظهار کرد: جهادسازندگی تحول عظیمی در حوزه خدمت رسانی […]

به گزارش نبض خبر: سی و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای شهر رشت عصر روز گذشته به ریاست محمد حسن عاقل منش در تالار شورا برگزار شد.
محمد حسن عاقل منش در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس جهادسازندگی در سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) اظهار کرد: جهادسازندگی تحول عظیمی در حوزه خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاییان ایجاد کرد.
وی با اشاره به اینکه جهادسازندگی اقدامات ارزشمندی را در حوزه های آب رسانی،برق رسانی و احداث خانه بهداشت در روستاها و نقاط محروم انجام داد بیان کرد: در دوران دفاع مقدس نیز جهادگران بی سنگر نقش موثری ایفا کردند.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با تاکید بر حفظ روحیه جهادی در خدمت رسانی به مردم مطرح کرد: جهادگران می توانند با تجربیات خود تحریم ها،مشکلات و فشارهای اقتصادی را مرتفع کنند.
عاقل منش همچنین در ادامه سالروز شهادت دکتر علی شریعتی،شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید را گرامی داشت.
وی با اشاره به ۳۱ خرداد سالروز زلزله رودبار اظهار کرد: باید در مقاوم سازی و استانداردسازی خانه ها دقت کنیم و ایمن سازی ساختمان ها جدی گرفته شود.
در ادمه جلسه عوارض بهای خدمات سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری رشت مورد بررسی قرار گرفت.
عاقل منش با اشاره به اینکه شهرداری با ارائه خدمات متنوع رایگان به مردم انتظارات را افزایش داده است گفت: اکنون سازمان فرهنگی،ورزشی و شهرداری در محاصره اقتصادی قرار دارد و از یک طرف باید نرخ عادلانه ای برای بهای خدمات مصوب کنیم تا شهروندان نیز راضی باشند.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت خواستار تجهیز و بازسازی امکانات ورزشی و تفریحی در پارک های رشت شد.

عاقل منش همچنین خواستار پرداخت منظم اعتبارات به سازمان های شهرداری رشت شد.

 

 

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد