امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 3 March , 2021
امروز : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ - 20 رجب 1442
شناسه خبر : 25967
  پرینتخانه » آموزش و پرورش, اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان

مدارس غیردولتی هزینه فوق‌برنامه را برگردانند

به گفته مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان با توجه به عدم حضور دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی مدیران این مدارس موظف هستند هزینه‌های فوق‌برنامه را به اولیا برگردانند.

به گزارش نبض خبر

نادر جهان‌آرای امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر پرداخت کامل حقوق معلمان مدارس غیردولتی اظهار کرد: بعد از شیوع کرونا آموزش در مدارس به‌صورت غیرمجازی آغازشده و این روند در مدارس غیردولتی هم تاکنون ادامه دارد لذا مدیران مدارس غیردولتی باید طبق قرارداد حقوق معلمان خود را پرداخت کنند.

وی‌ با اشاره به وضعیت هزینه آموزش‌های فوق‌برنامه در مدارس غیردولتی گفت: مدیران مدارس غیردولتی باید هزینه‌های فوق‌برنامه را به اولیا برگردانند همچنین اولیا هم موظف هستند شهریه کامل این‌گونه مدارس را پرداخت کنند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان همچنین با اشاره به نحوه برگزاری امتحانات در مقاطع مختلف تحصیلی تصریح کرد: امتحانات در دوره ابتدایی به‌صورت ارزشیابی بوده و در مقاطع دیگر هم به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود همچنین امتحانات پایه ۱۲ هم با رعایت پروتکل بهداشتی به‌صورت حضوری و بافاصله اجتماعی در خردادماه برگزار می‌شود.

جهان‌آرای با اذعان به اینکه مدارس غیرانتفاعی دارای ظرفیت خوبی به لحاظ تحصیلی هستند، افزود: در استان گیلان ۹۰۰ مدرسه غیردولتی ۶۰ هزار دانش‌آموز مشغول به تحصیل هستند.

| منبع خبر : خبر گزاری فارس
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد